Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Problem z kotkiem pilne !  (Przeczytany 4553 razy)

Dusia

• Podglądacz
Problem z kotkiem pilne !
« dnia: Sierpień 30, 2012, 11:36:49 pm »
Witam .

Mam problem ze swoją kotką ... jest godzina 23:30 jakieś 15 min temu przyszła do mnie i położyła się koło mnie jak zaczęłam ją głaskać wiadomo kotka zaczęła mruczeć po czym nagle się zerwała i zaczęła się krztusić ... teraz ją obserwuję i słychać dziwny bulgot przy oddychaniu . Kotka nie straciła na aktywności jest chętna do zabawy ale co jakiś czas znów dopada ją to krztuszenie i bulgotanie. Obawiam się , że mogła coś połknąć. O tej godzinie niestety nie pójdę do weterynarza ale jutro może uda mi się umówić z nim ... miał ktoś już taki przypadek ze swoim kotkiem ? Co mogę zrobić ? Czy w nocy może się coś stać ? Powinnam się martwić już teraz ? Proszę o szybką odpowiedź .

Ps: troszeczkę poczytałam na internecie żeby ugnieść lekko brzuszek kotce ale nic się po tym nie dzieje więc chyba jest okej .

Pozdrawiam Klaudia.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
Odp: Problem z kotkiem pilne !
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2012, 10:15:50 pm »
Witaj

co było z kotką czy to był kłaczek,który jej się zwracał czy coś poważniejszego ?
Wszystkie Twoje marzenia mogą się stać prawdą, jeśli starczy Ci odwagi do ich zrealizowania.

Fipot

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2014, 09:29:24 pm »
Może choroba płuc.

Ares_biz_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2014, 11:55:00 am »
Chorobę płuc raczej można wykluczyć,prędzej obstawiam że kotka czymś się po prostu zadławiła,połknęła i dlatego też ma takie problemy z oddychaniem i krztusi się. Jedyne co mogę poradzić to aby udać się do weterynarza.

Blanka

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2015, 10:56:45 am »
halo! i jak wygląda sytuacja? martwimy się

Kropki-i-laty_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2015, 03:16:54 pm »
Tutaj również myślę,że to zaksztuszenie,zadławienie się czymś co kotka mogla połknąć leżąc już z Tobą na łóżku. mam nadzieję,że teraz wszystko jest już w porządku,koniecznie daj znać na forum:)