Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Trwają prace nad Portalem dla miłośników zwierząt.  (Przeczytany 19316 razy)

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
Trwają prace nad Portalem dla miłośników zwierząt.
« dnia: Marzec 26, 2014, 07:13:52 am »
 Witam

Powoli nasze forum zaczyna się robić aktywne, postanowiłem w końcu uruchomić portal dla miłośników zwierząt. Przewidywany czas do startu około 1 miesiąca.

Chciałbym skupić się m.in. na schroniskach dla zwierząt aby mogły zamieszczać oferty ze zdjęciami zwierząt do adopcji, jak do nich dotrzeć pomyślimy jak powstanie portal.

Kolejnym pomysłem jest dział z konkursami, w związku z tym pytanie jak sądzicie czy znajdą się sklepy, które zasponsorują nagrody.

W sumie skłonny jestem uruchomić przy takim portalu sklep, ale to kwestia przedyskutowania.

Zastanawiam się też nad działem z wiadomościami, poradami, jak sądzicie czy znalazły by się osoby, które posiadają wiedzę o zwierzętach i napisały by jakiś pomocny artykuł.

Nie wspominam o rzeczach oczywistych, które powinny się znaleźć ale możecie je sugerować.

Co sądzicie o takim pomyśle, czy warto go realizować?

Wszystkie Twoje marzenia mogą się stać prawdą, jeśli starczy Ci odwagi do ich zrealizowania.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

ojeja

• Raczkujący Gadacz
Odp: Trwają prace nad Portalem dla miłośników zwierząt.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2014, 02:19:19 pm »
oczywiście, taki dział z poradami na różne tematy (np. dotyczące szkolenia, zachowania) będzie na pewno bardzo pomocny
Psy sprawiają ból jedynie wtedy gdy odchodzą ...
sześćsetjeden.cztery.cztery.trzy.dziewięć.cztery.dwa ;)

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
Odp: Trwają prace nad Portalem dla miłośników zwierząt.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2014, 10:31:10 pm »
Kombinuję też system ocen/doświadczenia/EXP za komentarze, dodawanie zdjęć, ocenianie zdjęć,

za pisanie artykułów, porad, ciekawostek.

Zdobyte EXP będzie generowało KREDYTY za, które będzie można taniej kupić w sklepiku coś, jeszcze nie wiem co ale szykuję jakieś prezenty / upominki związane z portalem lub nie ;)

Co do sklepu, o którym wspominałem to nie mam zamiaru osobiście nic takiego otwierać ale kombinuję coś na zasadzie aby firmy prowadzące sklepy miały możliwość sprzedaży/reklamy swoich towarów.

W końcu jeśli portal będzie popularny to fajnie gdyby od razu na nim ludzie mogli zaopatrywać się w przedmioty potrzebne pupilom, ale to tylko teoria, może lepiej jeśli będzie tylko link do zewnętrznego sklepu....
Wszystkie Twoje marzenia mogą się stać prawdą, jeśli starczy Ci odwagi do ich zrealizowania.