Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - viki397

Strony: [1]
1
Tematy luźne / Odp: Mieszkania rynek wtórny warszawa - coś na wynajem
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 10:01:55 am  »
Mieszkania z rynku wtórnego w Warszawie są, ale częściej chyba na sprzedaż niż wynajem. A te na wynajem są różnej jakości. Jeśli szukasz mieszkania z rynku wtórnego w Warszawie, które będzie szybko dostępne to trafiłaś na dobry czas, bo studenci wyjechali. Podpytaj np. w tej http://4sciany-nieruchomosci.pl/ agencji - może coś mają.

2
Tematy luźne / Odp: Wasze ulubione sklepy internetowe
« dnia: Luty 28, 2018, 06:58:02 pm  »
Moim ulubionym sklepem internetowym jest tania apteka internetowa eapteka. Zamawiam dość często, również kosmetyki. Lubię ich o mają blog o poradach zdrowotnych i duży wybór asortymentu. W mojej aptece stacjonarnej często nie mogłam dostać leków które tu zamówiłam bez problemu.

3
Tematy luźne / Odp: Chlamydia
« dnia: Luty 03, 2018, 03:01:28 pm  »
Najlepiej jak koleżanka uda się do lekarza jak najszybciej. Takie choroby trzeba leczyć w szybkim tempie, mi lekarz przepisał na to antybiotyki i dodatkowomolekin d3 tabletki musujące zawierające witaminę D, selen oraz cynk na wzmocnienie.

4
Tematy luźne / Odp: Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?
« dnia: Styczeń 04, 2018, 01:37:39 pm  »
Coraz częściej rozmawia się ostatnimi czasy o uzależnieniu od komputera. Jeśli ktoś zamiast wyjścia ze znajomymi wybiera wieczór przed PC, cały czas planuje kolejne skorzystanie z niego czy nie znajduje czasu na codzienne obowiązki właśnie z tego powodu najprawdopodobniej jest uzależniony. Warto poczytać węcej- objawy uzależnienia od komputera

5
Tematy luźne / Odp: Czy miał ktoś wyrywane ósemki?
« dnia: Styczeń 04, 2018, 01:22:59 pm  »
Ja miałam wyrywaną ósemkę tuż przed rozpoczęciem leczenia kanałowego. Poszło dość szybko i nie bolało zbytnio. Gorzej z kanałówką, nie było tak łatwo.. jeśli ktoś będzie miał zabieg warto przeczytać przed artykuł leczenie kanałowe krok po kroku

6
Żywienie Psa / Odp: żywienie rocznego owczarka
« dnia: Grudzień 03, 2017, 01:19:53 pm  »
No dobrze, a jaką karmę moglibyście polecić dorosłemu labradorowi? Czy ta:  https://www.maxandmrau.pl/product-pol-711 się nada? Z tego co widzę, jej głównym składnikiem jest łosoś... Czy dostarczy mojemu psu wszystkie, niezbędne składniki odżywcze? Nie ukrywam, że bardzo mi zależy na prawidłowym odżywianiu mojego pupila...

7
Żywienie Psa / Odp: Najlepsze karmy - jakiej firmy?
« dnia: Listopad 28, 2017, 09:39:04 pm  »
No dobrze, a jaką karmę moglibyście polecić dorosłemu labradorowi? Czy ta:  https://www.maxandmrau.pl/product-pol-711 się nada? Z tego co widzę, jej głównym składnikiem jest łosoś... Czy dostarczy mojemu psu wszystkie, niezbędne składniki odżywcze?

8
Żywienie Psa / Odp: Zywienie
« dnia: Styczeń 27, 2016, 06:18:49 pm  »
Znalazłam fajny wpis http://www.krakvet.pl/artykuly/jaka-karma-sucha-czy-mokra/ w którym dowiesz się, jaka karma (mokra czy sucha) wystarczy twojemu psu. Nie zapominaj tez o witaminach i smakołykach :)

Strony: [1]