Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Przyczyna smierci kotka  (Przeczytany 208 razy)

angelika

• Podglądacz
Przyczyna smierci kotka
« dnia: Luty 06, 2018, 04:43:54 pm »
Witam jak w temacie nie wiem jaka byla przyczyna smierci mojego kotka.. Zmarł prawdopodobnie wczoraj w nocy badz nad ranem. Mieszkam na wiosce gdzie ludzie wypuszczaja psy wieczorami i ogolnie nie sa za mili tybardziej dla zwierzat. Jedyna ze wsi wraz z mama dokarmiamy bezdomne koty. Moje malenstwo Didusie znalazlysmy wczoraj ok h 16 w polu za garazami. Oczka miala wywrocone na druga strone byla zmarznieta delikatnie sztywna tylko w dolnej czesci ciala. Zero krwi. Oblepiona sloma z jednej strony i w buzce miala kawalki slomy. Jak mama przenosila ja z pola do domu ja zostalam na miejscu bo nie moglam sie pozbierac po chwili tez udalam sie w strone domu sasiad ktory mnie nie widzial zaczal kiwac reka i pokazywac drugiemu sasiadowi , ze moja mama idzie z kotem tak jak by byli zdziwieni ,ze ja znalezlismy. Po paru godzinach w cieple jej oczka powrocily do stanu normalnego. Jak mogla byc przyczyna zgonu? Czy ktos mial podobny przypadek.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Tutzi_eu

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Przyczyna smierci kotka
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2018, 10:29:28 am »
Naprawdę z perspektywy forum bardzo trudno jest doradzić co mogło być przyczyną śmierci Twojego kotka, to  na pewno wykazałyby odpowiednie badanie i sekcja zwłok. Z tego co wiem to można ją przeprowadzić napisz skąd jesteś i pomożemy znaleźć dobre adresy.