Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Pozostałe tematy o psach / Warsztaty behawioralne i pieski ze schroniska
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Juli_aa dnia Maj 25, 2018, 09:34:31 am  »
Witam, słyszeliście o warsztatach behawioralnym dla ludzi zajmujących się pieskami w schroniskach? Po raz pierwszy w Polsce zorganizowano takie warsztaty. Odbywają się one w Zabrzu. Ja osobiście myślę, że to Dobry pomysł. Możliwe jest, że dzięki temu zwiększy się szansa piesków na znalezienie nowego domu! Przeczytałam również tutaj https://zabrze.dziennikarstwoobywatelskie.pl/miedzynarodowe-warsztaty-behawioralne-dla-osob-dbajacych-o-psy-w-schroniskach-dla-bezdomnych-zwierzat/
, że Zajęcia poprowadzi m.in. Jennifer McCarthy i Alexia Nicholas. Pierwszy raz słyszę o tych osobach, a wydają się być popularne. Macie więcej informacji na ten teamt? A może ktoś z was bierze udział w tych warsztatach? Jeżeli tak, to opowiadajcie jak to wygląda! :)
2
Kupony Rabatowe / Готовые шкаф
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kuhninazakaz.info dnia Maj 18, 2018, 10:30:01 pm  »
Готовые шкафы купе Раменский
 
http://kuhninazakaz.info/page/gotovie-shkafi-kupe-ramenskij/
.
3
Tematy luźne / Odp: Kto lub co daje ci poczucie ze zyjesz?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kazik dnia Maj 17, 2018, 01:42:11 pm  »
hmm, ja to na przykład uwielbiam łowić ryby. Tylko muszę sobie zainwestować w jakąś tego typu kamizelkę wędkarską, bo poranki są jeszcze strasznie zimne i już kataru zdążyłem się nabawić.
4
Zachowanie Kota / Odp: Dlaczego kot przynosi właścicielowi myszy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wet-CBDNA dnia Maj 17, 2018, 12:48:15 pm  »
Kot che się pochwalić tym, ze ma zdobycz i oczekuje pochwały, nie zapominajmy że to samodzielny łowca i w ten sposób chce się po prostu pochwalić :)
5
Zdrowie Kota / Odp: Weterynarz we Wrocławiu?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wet-CBDNA dnia Maj 17, 2018, 12:47:26 pm  »
Nie wiem jak we Wrocławiu, natomiast polecam zerknąć także do naszego centrum, chętnie pomożemy podczas leczeniu Waszego pupila, wykonujemy też specjalistyczne badania :)
6
Pozostałe tematy o psach / Odp: glupi pies
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wet-CBDNA dnia Maj 17, 2018, 12:46:30 pm  »
Pies nie jest głupi, to Tobie brakuje konsekwencji w wychowaniu, tego typu zachowań będzie coraz więcej jeżeli nie zaczniesz pracować nad psem,w tym celu faktycznie niezbędne będą dobre smakołyki.
7
Pozostałe tematy o psach / Odp: Domek dla psa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wet-CBDNA dnia Maj 17, 2018, 12:44:50 pm  »
Właśnie grunt i podstawa to wygoda naszego psa i warto zadbać o to aby domek był odpowiedni pod katem jakości wykonania. Z doświadczenia wiem, że tego typu domki sprawdzą się w przypadku ras miniaturowych.
8
Higiena Psa / Odp: jak pozbyć się zapachu psiego moczu?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wet-CBDNA dnia Maj 17, 2018, 12:43:40 pm  »
Są neutralizatory zapachów które w praktyce okazują się skuteczne na psi mocz, ponieważ w odróżnieniu od kociego, zapach nie jest aż tak intensywny. Jeżeli pies ma problemy z nietrzymaniem moczu to warto udać się też do weterynarza na badania.
9
Zachowanie Psa / Odp: Czy zwierzęta mają uczucia?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wet-CBDNA dnia Maj 17, 2018, 12:42:12 pm  »
Pytanie zawarte w temacie jest co najmniej dziwne bo akurat tutaj sprawa jest prosta i zwierzęta mają uczucia, zresztą wystarczy poczytać szereg artykułów na ten temat i wszystko stanie się jasne :)
10
Żywienie Psa / Odp: żywienie z PURINA
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wet-CBDNA dnia Maj 17, 2018, 12:41:16 pm  »
Mala próbka to faktycznie za mało, warto próbować karmić psa częściej podając mu większe dawki i wtedy będziesz w stanie zaobserwować czy dana karma przypadła mu do gustu czy też nie. Zwracaj uwagę przede wszystkim na skład danej karmy, tak aby był on jak najlepszy, optymalny.
Strony: [1] 2 3 ... 10