Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Petshooop_pl

Strony: 1 [2]
16
Zdrowie Psa / Odp: Dolegliwości trawienne u suczki
« dnia: Luty 17, 2017, 09:20:06 am  »
Oczywiście badania o których piszesz powinien bezwzględnie przeprowadzić lekarz i to czym prędzej widząc takie objawy u Twojej suczki, a poza tym druga kwestia to zdecydowana zmiana diety oraz karmy, sprawdź np: te wysokiej klasy premium OBT, chwalone na wielu forach.

17
Zdrowie Psa / Odp: Kleszcze u kundelka
« dnia: Luty 17, 2017, 09:17:58 am  »
Takie obroże czy też krople przeciw kleszczom i pchłom, pasożytom- znajdziecie w dobrych sklepach internetowych zoologicznych. Wystarczy jedynie poszukać, a my chętnie w tym pomożemy. Sprawdzi się zarówno Fripex jak i Frontline.

18
Zdrowie Psa / Odp: Pomoc dla szczeniaka
« dnia: Luty 17, 2017, 09:15:07 am  »
Piotrze może opisz historię choroby swojego pieska nieco szerzej na forum, wstaw zdjęcia i podaj szczegóły. W jakim wieku jest Twój pupil oraz ile będzie kosztować operacja?

19
Wszystko zależy jak rozpatrujemy ten aspekt, bo jeżeli np jest to hodowca który ogłasza się na forum społecznościowym lub na aukcjach odnośnie sprzedaży szczeniaków, to nie ma w tym nic złego, nie wysyła ich przecież pocztą, tylko jedziemy po niego osobiście. Tzw "wysyłka" nie wchodzi tutaj absolutnie w grę.

20
Poznajmy się / Witam!
« dnia: Luty 17, 2017, 09:05:39 am  »
Witam Każdego na forum, ciesze się, że ja także mogę dołączyć do grona miłośników zwierząt i postaram się podzielić swoją wiedzą, doświadczeniem gdyż sam posiadam Kotka o imieniu Stefan oraz suczkę Owczarka Niemieckiego Margo.


Pozdrawiam.

Strony: 1 [2]