Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Zywienie  (Przeczytany 5038 razy)

lucas33

• Raczkujący bywalec
  • **
Zywienie
« dnia: Listopad 06, 2015, 08:57:37 am »
Hej, jak karmić yorka? Na co zwracać uwagę w diecie psa, żeby prawidłowo się rozwijał, miał zdrowe zęby i sierść?

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

lucas33

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Zywienie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2015, 10:01:13 am »
Serwuję Butcher’s Pro Series, zgodnie z poradami, o których dowiedziałam się, śledząc akcję Psy mają potrzeby: https://www.facebook.com/DobrzeNamZeSoba/?fref=ts

Clarias_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2015, 04:34:55 pm »
Przede wszystkim skup się na dobrej karmie suchej lub mokrej- akurat na naszej stronie znajdziesz ich szeroki wybór,chętnie pomożemy i doradzimy,teraz mamy fajne promocje:)

KuchniaPupila.pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2015, 02:20:44 pm »
Hej, jak karmić yorka? Na co zwracać uwagę w diecie psa, żeby prawidłowo się rozwijał, miał zdrowe zęby i sierść?

Witaj, oczywiście karmą przystosowaną do jego małych ząbków.Jeśli wybierzesz karmę dobrej jakości, to będzie ona na tyle zbilansowana że zapewni wszystkie potrzebne witaminy i mikroelementy, które mają wpływ na wygląd sierści czy uzębienia.Możesz oczywiście dodatkowo podawać psu przysmaki, np dentystyczne, polecam paski do żucia lub żel Orozyme, dostepny na naszej stronie w dobrej cenie.
Karmy spersonalizowane dla Yorków produkują firmy Royal Canin, Eukanuba i wszystkie te które mają w nazwie mini, czyli po prostu małe granulki dostosowane do małych ras.

viki397

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2016, 06:18:49 pm »
Znalazłam fajny wpis http://www.krakvet.pl/artykuly/jaka-karma-sucha-czy-mokra/ w którym dowiesz się, jaka karma (mokra czy sucha) wystarczy twojemu psu. Nie zapominaj tez o witaminach i smakołykach :)

Clarias_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2016, 03:46:51 pm »
I jak wybór karmy,zdecydowałeś się na coś czy w dalszym ciągu szukasz tej najlepszej,jedynej dla swojego pupila? Polecam 1st Choice,poczytaj opinie na jej temat,sprawdź skład i na pewno się nie zawiedziesz.

Asia72921

• Podglądacz
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 18, 2016, 02:18:52 pm »
Według mnie żywienie psa jest chyba najważniejszym czynnikiem wpływającym na rozwój psa dlatego raczej nie warto oszczędzać i lepiej kupić być może droższą karmę ale lepszą, z własnego doświadczenia wiem że  najlepiej udać sie do weterynarza po taką poradę.

e-akwarysta

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2016, 11:54:26 am »
Dieta to podstawa podczas wychowania i zdrowia psa i to niezależnie od rasy na jaką się zdecydujemy. Kluczem do sukcesu jest oczywiście dobra karma,zawsze przed zakupem zwracam uwagę na jej skład,zawartość,to ma olbrzymie znaczenie.

alina87r

• Podglądacz
    • Acy.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 10, 2016, 08:42:02 pm »
Ja preferuję karmę Purina lub Brit, nigdy nie kupowałam dla mojego psa karm typu chappi ponieważ uważam że nie mają odpowiednio dużo mięsa i lista ich składników jest uboga.

Ewelina27

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 12, 2016, 03:38:49 pm »
Ja na moim psie nie oszczędzam, karmę kupuję jak najlepszą, pamiętajcie, że lepsza nie zawsze znaczy droższa, czasem jest tańsza niż te popularne Chapii itd :) Zamawiam najczęściej przez internet od razu duży zapas, w propetsklep.pl jest dobra karma z firmy Artemis. Mój pies od paru lat jada głównie karmy z tej firmy i rozwinął się świetnie.

rospel

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 05, 2016, 08:28:18 pm »
Trzeba przestrzegać kilku zasad żywienia psów, nie tylko yorków. Nie chodzi tylko o to co się daje psu do jedzenia ale i w jakich ilościach, proporcjach, jak często. Sama tych zasad przestrzegam i moje psiaki to okazy zdrowia.

Petservice_pl

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 24, 2016, 08:50:06 am »
Psu należy podawać przede wszystkim dobrą,optymalną karmę jeżeli chodzi o jej skład i głównie na tym warto się skupić. Akurat w kwestii yorków karma powinna być na tyle drobna aby mógł ją swobodnie jeść,suche groszki nie mogą być za duże.

parias

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 21, 2017, 06:32:42 pm »
Ja również szukam najlepszej karmy pod względem składu, chociaż myślę, że proces produkcji również jest ważny, a jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałam. :) Ostatnio trafiłam na karmę z dobrym składem dla szczeniąt  https://www.maxandmrau.pl/product-pol-888. Myślę, że jeśli chodzi o proces produkcji to najlepiej zapytać producenta, na przykład przez mail.

Psiabuda_com_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 27, 2017, 10:59:27 am »
Tutaj pełna zgoda, starajmy się zwracać uwagę na skład karmy, tak aby była jak najlepsza oraz uzupełniać ją kompleksem niezbędnych witamin jako dodatek. Z karm godnych polecenia warto zwrócić uwagę na Acane, 1st Choice czy Brit.

ULA138

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 03, 2018, 02:21:57 pm »
Pies najlepiej będzie się rozwijał kiedy będzie miał prawidłową dietę. Kiedy w składzie będzie dużo mięsa oraz składników ułatwiających trawienie i wypróżnianie. Taką karmą jest Petvita. Od kilku miesięcy karmię mojego pieska tą właśnie karmą i widzę znaczną różnice w jego sierści. Jest bardziej lśniąca oraz mniej wypada.

Psiabuda_com_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 06, 2018, 11:57:39 am »
I jak kwestia karmy, zdecydowaliście się już na jedną czy w dalszym ciągu poszukujecie? Pytam bo akurat możemy pomóc i doradzić podczas jej wyboru, właśnie tym zajmujemy się na co dzień :)