Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: żywienie z PURINA  (Przeczytany 2449 razy)

majkela

• Podglądacz
żywienie z PURINA
« dnia: Listopad 11, 2015, 01:29:34 pm »
Ostatnio udało mi się uczestniczyć w projekcie testowania karmy dla psów PURINA PRO PLAN. Muszę przyznać, że moja sunia była zadowolona i wcinała, aż jej się uszy trzęsły. Dałam też kilka próbek znajomym i opinie były jak najbardziej pozytywne. Jedna z koleżanek się nawet ucieszyła, bo właśnie się zastanawiała czy przejść na PURINA, ale nie wiedziała czy jej pieskowi będzie smakowała.:D

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

olimpia

• Podglądacz
Testowanie karmy Purina PRO PLAN
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2015, 01:08:17 am »
Ostatnio zgłosiłam się do testowania nowej linii karmy PURINA PRO PLAN. I otrzymałam przesyłkę.
Zawsze słyszałam wiele dobrego o karmie PURINA i w końcu miałyśmy okazję osobiście wypróbować.

Początkowo moja psina była nieufna, lecz potem zabrała się za zajadanie karmy. Karmę wprowadzałyśmy stopniowo - mieszając niewielką ilość nowej i w przeciągu 4-5 dni zaprzestałysmy podawania starej.
Pozwoli to układowi pokarmowemu naszego zwierzaka na dostosowanie się do nowego sposobu żywienia.

W paczce oprócz karmy dostałyśmy również przekąskę PURINA PRO PLAN Dental Pro Bar. Pozwoli ona nam zadbać nie tylko o sam układ pokarmowy, ale również o zęby. Pomoże zredukować odkładanie kamienia nazębnego oraz wymasuje dziąsła. Dodatkowo zawiera bakteriobójcze goździki.

Osobiście jestem bardzo zadowolona z Puriny, bo dotąd moja wybredna sunia tolerowała tylko jedną karmę. Porównałam jednak składy obu karm i i nowa jest o wiele bardziej wartościowa. W dodatku ma suchą skórę, więc przy najbliższej okazji kupimy tą dostosowaną do psów z wrażliwą skórą.

Jeżeli już ktoś miał styczność z produktami Purina to zapraszam do podzielenia się opiniami.

Clarias_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Testowanie karmy Purina PRO PLAN
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2015, 04:32:44 pm »
Czasem dana karma po prostu nie podejdzie naszemu psu i to oczywisty fakt,natomiast w tym przypadku widać odbyło się to bez żadnych problemów. Sam skład karmy również stoi na wysokim poziomie,na pewno warto ją polecać.

dorisa86

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2015, 08:08:40 pm »
Mój Bary również testuje karmę. zajada się nią, a mało która mu smakuje. Groszki odpowiedniej wielkości dla średnich psów, przyjemny zapach, dobrze dostosowane składniki. Znajomi którzy dostali odemnie karmę oceniają ją bardzo pozytywnie. Jednym słowem polecam.

agusia26814

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2015, 01:01:39 am »
My również testowaliśmy Purina Pro Plan i wbrew niektórym opinią,że jest to karma średniej jakości dla nas jest najlepsza.Mój piesałek nie chciał w ogóle jeść psiej karmy, a próbowaliśmy różnych marek począwszy od tych najdroższych na najtańszych skończywszy.Ludzkie jedzenie bardzo negatywnie wpłynęło na jego sierść i jamę ustną.Dopiero Purina Pro Plan przypadła mu do gustu i to od podania pierwszej miseczki.Pies jadł aż mu się uszy trzęsły,ponadto karma wyraźnie wpłynęła na wygląd i kondycję jego sierści.Sierść do tej pory szorstka i matowa stała się miękka i błyszcząca, a stany zapalne jamy ustnej zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.Dla nas to najlepsza karma pod słońcem. :) :) :) :)

Toska

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: żywienie z PURINA
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 21, 2017, 07:57:49 am »
Purina ma bardzo dobrej jakości karmy -  https://www.maxandmrau.pl/product-pol-709 My naszemu psu od samego początku kupujemy suchą karmę tej firmy. Jestem zdania, ze należy patrzeć na skłąd a nie cenę. Pies to dla mnie członek rodziny i zasługuje na wszystko co najlepsze. Niestety karmy z marketów pozostawiają wiele do życzenia.