Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Karma PURINA PRO PLAN - opinia  (Przeczytany 4330 razy)

nadiya007

• Raczkujący bywalec
  • **
Karma PURINA PRO PLAN - opinia
« dnia: Grudzień 04, 2015, 08:33:23 pm »
Ostatnio udało mi się dostać do akcji testowania karmy którą oferuje PURINA. Jest to seria PRO PLAN dla psów ras średnich czyli MEDIUM.
Z racji tego,że mam shar pei'a a one zazwyczaj są albo bardzo wybredne albo reagują alergią na karmę miałam obawy lekkie. Jakież było moje zdziwienie gdy po wsypaniu karmy mój pies zaczął ją jeść w zaskakującym tempie :) Po jakimś już czasie podawania systematycznie tej karmy nie zaobserwowałam żadnych zmian skórnych ( alergii ) . Pies bardzo dobrze ją toleruje i nie mam było problemu przy zmianie z wcześniejszej innej formy karmy.
Smakołyki dentystyczne znikneły szybciej niż się pojawiły :D Bardzo "apetyczny" zapach po otwarciu paczki tak zaciekawił naszego psa ,że musiał od razu wszamać :)
Polecam karmę PURINA PRO PLAN Medium z kurczakiem wszystkim właścicielom psów , bez obaw można podawać ją również psom z problemami skórnymi bądz z sierścią bo zauważyłam,że mniej jej wypada :)
Czekam na opinie osób którym podarowałam próbki czy tak samo jak ja są zadowoleni :)
Serdecznie polecam :)

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

oloosia83@

• Podglądacz
Odp: Karma PURINA PRO PLAN - opinia
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2015, 10:17:40 am »
Moja kochana Bella także została testerem karmy Purina Pro Plan. Jestem bardzo zdziwiona, gdyż mój zwierzak, raczej za suchą karmą nie przepada, a tą wcina aą mu sieuszy trzęsą :) Oczywiście największą furorę zrobiła przekąska, którą otrzymaliśmy-zniknęła w oka mgnieniu. Z tego co powiedzieli mi znajomi, ich pieski, które otrzymały próbki odemnie, także nie narzekały. Jeden nawet dobrał się do miski Belli, i wyczyścił ja do czysta :P

dorisa86

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2015, 08:05:16 pm »
Mój Bary również testuje karmę. zajada się nią, a mało która mu smakuje. Groszki odpowiedniej wielkości dla średnich psów, przyjemny zapach, dobrze dostosowane składniki. Znajomi którzy dostali odemnie karmę oceniają ją bardzo pozytywnie. Jednym słowem polecam

agusia26814

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2015, 01:07:08 am »
My również testowaliśmy ta karmę i dla nas jest rewelacyjna.Pełnowartościowa, zbilansowana, lekkostrawna.To pierwsza karma która mój piesałek w ogóle zjadł do tej pory nie chciał nawet tracić nosem psiej karmy, a tą wcina aż mu uszka latają.