Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Ankieta

Adoptować nowego psa
1 (100%)
Nie mieć psa
0 (0%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: Nowy przyjaciel rodziny  (Przeczytany 3721 razy)

Yukiri

• Podglądacz
Nowy przyjaciel rodziny
« dnia: Październik 06, 2015, 11:30:08 pm »
Witam chciała bym adoptować sobie nowego psiaka bo obecny  pies umarł miałam go 11 lat i niema go już od miesiąca i dalej czuć pustkę w mieszkaniu czy powinnam adoptować nowego psiaka czy jednak zrezygnować .Połowa rodziny nie chcę mieć kolejnego psa ze względu na to że to straszna utrata członka rodziny i nie chcą przez to znowu przechodzić .Pytanie do was  czy adoptować psa tej samej rasy czy innej (wcześniejszy pies to był jamnik).Pozdrawiam :)

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

jadwiga

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Nowy przyjaciel rodziny
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2015, 03:17:32 pm »
Jakie pieska nie przygarniesz to będzie dobrze. :) Ja uważam, że najlepsze co można zrobić w obliczu utraty kochanego psiaka to wziąć jak najszybciej kolejnego. Jak adopotujesz jakiegoś psiaczka ze schroniska czy jednego z azyli to zapewnisz mu opiekę i godziwy byt, a to najważniejsze. Pomyśl tak, że Twój piesek na pewno by tego chciał. :) Tylko pamiętaj o tym jak w dzisiejszych czasach ważne jest czipowanie psów. No i stała kontrola weterynaryjna.
A jak już będziesz miała nowego przyjaciela to koniecznie pokaż nam fotki. :)

Clarias_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2015, 04:28:45 pm »
Moim zdaniem cała rodzina powinna być za tym abyś adoptowała pieska,inaczej możecie się zwyczajnie kłócić i nie dogadać. Taka decyzja to poważna sprawa i na pewno musi być podjęta wspólnie,nie samodzielnie.

monikacicha90

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2017, 04:38:02 pm »
Jeśli nie jesteś przekonany to może lepiej chwilę jeszcze poczekać? Pies to poważna decyzja

Petservice_pl

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2017, 09:59:16 am »
To racja, taka decyzja nie powinna być spontaniczna, a raczej dokładnie przemyślana aby nie ucierpiał na tym adoptowany piesek który i tak został już skrzywdzony przez los, pamiętaj o tym. Swoją droga to bardzo miły i dobry gest z Twojej strony iż chcesz zdecydować się właśnie na adopcję, my chętnie pomożemy i doradzimy codo wyboru odpowiedniej karmy, diety dla Twojego pupila.

antoo.sia

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2018, 03:35:33 pm »
Ja też niedawno zakupiłam pieska ale musiałam ogrodzić schody na piętro bo chodził i bałaganił po sypialni... Całkiem fajną siatkę kupiłam na fulo.pl, fajnie się sprawdza