Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: podpinane reklamy innych użytkowników  (Przeczytany 822 razy)

ojeja

• Raczkujący Gadacz
podpinane reklamy innych użytkowników
« dnia: Marzec 08, 2016, 07:46:52 pm »
czy reklamy pisane przez użytkowników, a reklamujące ich (?), bądź znajomych prowadzone biznesy, muszą być pisane przez tych użytkowników na wątkach w ogóle nie związanych z tymi reklamami? Nie wiem czy napisałam ze zrozumieniem, ale już parę razy spotkałam się z takim przypadkiem kiedy na wątku np "jak kosztowny jest wyjazd z psem....", podpięty jest post o kasach fiskalnych, czy o betoniarni w poznaniu. Jest to trochę nie w porządku, bo ja i inni użytkownicy chcemy przeczytać i ewentualnie dodać jakiś wpis od siebie, ale na temat na jaki został założony wątek a nie chcemy czytać o betonie czy kasie fiskalnej. Podobnie jest z wątkiem "nieznośny york", gdzie "dołożony jest post pt."Najlepsze pożyczki od zaraz". Ludzie opamiętajcie się, chcecie się, czy swoich znajomych, bądx swoją pracę promować, to róbcie to na osobnym wątku, w innym dziale, a nie róbcie zamieszania w postach. Szanowny adminie, zrób coś z tym fantem
Psy sprawiają ból jedynie wtedy gdy odchodzą ...
sześćsetjeden.cztery.cztery.trzy.dziewięć.cztery.dwa ;)

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
Odp: podpinane reklamy innych użytkowników
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2016, 11:15:17 am »
Dzięki za ten wpis, w końcu kogoś to boli tak jak mnie,już wyjaśniam o co chodzi.

Te tematy zakładają pozycjonerzy spamerzy, spamują popularne fora podszywając się pod zainteresowane osoby tematem lub sami zakładają temat i sami sobie odpisują.

Staram się blokować takie osoby a posty kasować ale z uwagi na to ze nie zaglądałem zbyt często to takich tematów i userów się nazbierało.

Wczoraj pokasowałem sporo takich linków.

Widzę że leży Ci na sercu to forum ;) a może masz ochotę na współpracę jako moderator albo ktoś więcej, z chęcią bym porozmawiał na ten temat.
Wszystkie Twoje marzenia mogą się stać prawdą, jeśli starczy Ci odwagi do ich zrealizowania.