Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Koty weszły do pod maskę samochodu  (Przeczytany 390 razy)

boogabear

• Raczkujący bywalec
  • **
Koty weszły do pod maskę samochodu
« dnia: Czerwiec 28, 2017, 11:26:30 am »
Opiszę wam ciekawą sytuację jaka mnie spotkała. Ostatnio na parkingu pod supermarketem po zaparkowaniu usłyszałem miauczenie. Zerknąłem pod auto a tam był mały kotek, spieszyło mi się dlatego nie wiele myśląc poszedłem. Jak wróciłem kota już nie było, pomyślałem że poszedł sobie dalej.

Przejechałem kilka kilometrów wychodzę z auta i słyszę miauczenie pod maską - podnosze maskę a tam kot wtulony do akumulatora... ale to nie wszystko słyszę kolejne miauczenie w tylnej części samochodu. Okazało się że z tyłu był drugi kot - wszedł do tylnego zderzaka od środka. Jeden i drugi kot wykorzystując zamieszanie pochowały się tak że nie było szans ich wyciągnąć ... po 40 minutach prób ich wyciągania zadzwoniłem do schroniska, w między czasie zbiegło się pół osiedla. Pan ze schroniska przyjechał i jakimś cudem po godzinie wyciągnął dwa malutkie kotki. Dzięki sensacji jaką zrobiły znalazły one szybko dom :)

Aż strach pomyśleć co by mogło się stać jakby położyły się obok paska przy rozruszniku

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

tamiscta

• Podglądacz
Odp: Koty weszły do pod maskę samochodu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2017, 02:43:51 pm »
Trzeba uważać, bo kotek mógłby tego nie przeżyć.

OlkaD94

• Raczkujący bywalec
  • **
    • Na Ryby
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2018, 09:00:35 am »
Też miałam taką sytuację! Cudem udało mi się uratować koty.

Psiabuda_com_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2018, 12:13:24 pm »
Koty miały dużo szczęścia że uszły z życiem, na drugi raz polecam wcześniej dokładnie obejrzeć samochód zanim gdzieś pojedziesz, bo koty mogą wejść do środka lub pod maskę i tragedia gotowa.