Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Edeil_pl

Strony: [1] 2
1
Tematy luźne / Odp: Wasze ulubione sklepy internetowe
« dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:35:15 am  »
Skoro już mowa o dobrych sklepach internetowych, to zapraszam także do nas na Edeil.pl gdzie znajdziecie grawerowane obroże oraz identyfikatory dla swojego pupila w rozsądnej cenie :)

2
Pozostałe tematy o psach / Odp: Rasa psa
« dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:33:46 am  »
Chętnie pomożemy i doradzimy, tylko w pierwszej kolejności po prostu wstaw zdjęcie na forum bo link nie chce się otworzyć i nie wiemy z jaką rasą psa mamy do czynienia.

3
Pozostałe tematy o psach / Odp: glupi pies
« dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:32:57 am  »
Podaj istotne informacje, jak chociażby to w jakim wieku jest pies im młodszy tym w zasadzie łatwiej będzie go oduczyć takiego zachowania. To nic innego jak tylko kwestia odpowiedniej tresury, w tym celu musisz zaopatrzyć się też w dobre smakołyki.

4
Proponuję wybrać kilka firm kurierskich i sprawdzić jak będzie się kształtować cena za wysyłkę karmy, a z doświadczenia wiem że tutaj największe znaczenie będzie miała waga danej paczki, przesyłki.

5
Pozostałe tematy o psach / Odp: Jak zmierzyć obwód na majtki dla psa?
« dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:29:20 am  »
Zwracaj uwagę nie na długość w cm, a bardziej dopytaj o to dla jakiej rasy są akurat te majtki. U nas znakomicie się to sprawdziło podczas cieczki oraz sterylizacji więc mogę polecić w celach higieniczno-profilaktycznych.

6
Higiena Psa / Odp: Higiena psa
« dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:27:18 am  »
To jak często kąpać psa zależy d tego jak szybko się brudzi oraz od pogody. Im dłuższa sierść tym jego pielęgnacja powinna być intensywniejsza, częstsza, łącznie z kąpaniem raz w tygodniu.

7
Higiena Psa / Odp: Sprzątanie po psach
« dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:26:01 am  »
Dla mnie najważniejsze jest to aby każdy właściciel sprzątał po swoim psie, właśnie po to są specjalne torebki, ewentualnie wykazać na tyle własnej inicjatywy aby zabrać woreczek z domu, to nie kosztuje zbyt wiele.

8
Higiena Psa / Odp: Codzienna pielęgnacja
« dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:23:14 am  »
Szczotka do czesania to niezbędny atrybut, natomiast warto skupić się również na dobrym szamponie do mycia naszego pupila oraz teraz latem- również kropelek lub obroży na kleszcze i pchły. To bardzo istotna kwestia.

9
Higiena Psa / Odp: Kąpanie w szarym mydle
« dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:22:02 am  »
Jeżeli boisz się tych środków które mogą wywołać uczulenie u Twojego psa, to polecam bazować na kosmetykach do pielęgnacji ale hipoalergicznych. Uwierz mi, że naprawdę czasem warto dopłacić nieco więcej, ale w zamian za to mieć pewną i wysoka jakość.

10
Zachowanie Psa / Odp: Czy można zostawiać psa samego na 8 godzin?
« dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:20:05 am  »
Jeżeli nauczysz psa od małego aby został sam na 8 godzin i odpowiednio zorganizujesz mu czas przed ja i op pracy, to nauczy się tego i będzie czekał grzecznie aż wrócisz do domu, tylko to wymaga odpowiedniej tresury, wychowania i konsekwencji. W innym przypadku będzie mu zwyczajnie smutno.

11
Żywienie Psa / Odp: Najlepsze karmy - jakiej firmy?
« dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:18:45 am  »
Brit Care również polecam, natomiast Royal Canin ma niestety zbyt wysoką cenę w stosunku do tego co może zaoferować, zawsze warto porównać skład danej karmy z kilku firm po czym dopiero wybrać tą która będzie najlepsza w indywidualnym przypadku dla naszego psa.

12
Żywienie Psa / Odp: Żywienie Psa Alergika
« dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:17:26 am  »
Oczywiście, że tak- niemal każdy producent karmy może zaproponować dobrej jakości karmę suchą oraz mokrą o optymalnym składzie. Pytane tylko ile jesteś w stanie przeznaczyć na jej zakup oraz czy akurat przypadnie do gustu Twojemu pupilowi :)

13
Żywienie Psa / Odp: Karma wzmacniająca stawy
« dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:15:15 am  »
Z tego co się orientuje to Trovet także ma karmy hipoalergiczne i wzmacniające stawy z odpowiednią dawką minerałów, suplementów, podobnie jak Josera, więc możesz je sprawdzić i porównać składy aby mieć pełen ogląd sytuacji i wybrać tą która najbardziej będzie Ci odpowiadać. Taniej znajdziesz je oczywiście w dobrych sklepach internetowych.

14
Pozostałe tematy o psach / Odp: Domek dla psa
« dnia: Czerwiec 02, 2017, 11:26:49 am  »
Wiele zależy od rasy pas, akurat wspomniany maltańczyk należy do bardzo wygodnych, więc taki domek być może mu się spodoba, ale to tylko nasze przypuszczenie. Nie dowiesz się dopóki sam tego nie sprawdzisz :)

15
Pozostałe tematy o psach / Odp: co zrobić ja pies został pogryziony
« dnia: Czerwiec 02, 2017, 11:25:32 am  »
Pierwsze co powinieneś w takiej sytuacji zrobić to udać się do weterynarza aby zbadał suczkę, nigdy nie ma pewności czy tamten pies który był agresorem nie jest przypadkiem na coś chory, weź to pod uwagę. Sama łapa na pewno ją boli i dlatego reaguje warczeniem jeżeli chcesz ja dotknąć w to miejsce.

Strony: [1] 2