Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Petshooop_pl

Strony: [1] 2
1
Pozostałe tematy o psach / Odp: Jak przyzwyczaić do siebie dwie suczki?
« dnia: Luty 17, 2017, 09:53:58 am  »
W przypadku już starszych psów tak jak piszesz- tym ciężej będzie to ze sobą pogodzić, bo broni on swojego terytorium, co innego kiedy dwie suczki wychowywane są od małego, to samo dotyczy zresztą psów, wtedy nie powinno być ani uczucia zazdrości ani agresji.

2
Pozostałe tematy o psach / Odp: Domek dla psa
« dnia: Luty 17, 2017, 09:47:57 am  »
Taki domek dla maltańczyka lub Yorka to bardzo fajna propozycja i uważam, że warto spróbować bo powinien przypaść mu do gustu. Z kolei legowisko sprawdzi się w przypadku większych psów jak np wspomniany Labrador, chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru. 

3
Pozostałe tematy o psach / Odp: Nagrobki dla psa
« dnia: Luty 17, 2017, 09:46:26 am  »
Szczerze mówiąc to nie znam takiej firmy wykonującej podobne nagrobki w kształcie psa i wątek jest dosyć interesujący, sam jestem ciekaw ile może to kosztować. U nas są jedynie tabliczki pamiątkowe tych zwierzaków które od nas odeszły, uważam to za miły i potrzebny gest.

4
Higiena Psa / Odp: Zęby
« dnia: Luty 17, 2017, 09:43:25 am  »
Surowe kości też znakomicie czyszczą osad i kamień nazębny naszego psa jest to jedna z lepszych i naturalnych metod aby zadbać o higienę jamy ustnej naszego pupila, zresztą warto te przeczytać cały wątek gdzie padło kilka ciekawych propozycji:
 http://forumozwierzetach.pl/index.php?topic=1938.0
 

5
Zachowanie Psa / Odp: Straszna zazdrość mojej psinki o inne zwierzaki
« dnia: Luty 17, 2017, 09:41:50 am  »
Taka zazdrość jest czymś normalnym, szczególnie jeżeli sunia widzi iż poświęcasz im więcej czasu niż jej i odnosisz się do nich czule lub głaskasz. Nie możesz pozostać obojętnym wobec suni, ponieważ będzie ona wrogo nastawiona również do koszatniczek.

6
Mówimy tutaj o piesku, nie suczce więc ten wiek kiedy może zostać wykastrowany wzrasta, moim zdaniem 10 miesięcy to nieco za wcześnie, natomiast już ostateczne zdanie i decyzję w tej kwestii powinien podjąć weterynarz.

7
Zachowanie Psa / Odp: Czy można zostawiać psa samego na 8 godzin?
« dnia: Luty 17, 2017, 09:39:06 am  »
Nie jest to do końca dobrym pomysłem, ponieważ dodatkowe zwierze to także podwójny obowiązek i odpowiedzialność. Oczywiście że pies może zostać na 8 godzin sam, tylko musisz przed pracą zapewnić mu dłuższy spacer, podobnie zresztą kiedy wrócisz, tak aby spożytkował swoją energię.

8
Żywienie Psa / Odp: pielegnacja psa
« dnia: Luty 17, 2017, 09:37:27 am  »
Na kilku forach można spotkać pozytywne opinie odnośnie właśnie tych past do zębów dla psów, natomiast ja tak szczerze mówiąc nigdy ich nie używałem, wiec mogę jedynie bazować na Waszych doświadczeniach w tej kwestii. Pałeczki oraz gryzaki Dentastix również okazują się po części skuteczne i do tego nie są drogie.

9
Żywienie Psa / Odp: Najlepsze karmy - jakiej firmy?
« dnia: Luty 17, 2017, 09:35:40 am  »
Ja polecam karmy bezzbożowe OBT, dzięki którym nie dość że dostarczymy swojemu pupilowi optymalnej ilości składników odżywczych oraz mamy pewność iż nie uczulą go, są naprawdę bardzo chwalone na wielu forach.

10
Żywienie Psa / Odp: karma dla maltańczyka
« dnia: Luty 17, 2017, 09:33:06 am  »
Skoro mowa o dobrych karmach, bogatych w wiele składników odżywczych, to polecam również zwrócić uwagi na takie karmy jak bezzbożowa OBT czy Profine, znajdziecie je u nas, chętnie doradzimy.

11
Zdrowie Psa / Odp: Unikanie towarzystwa
« dnia: Luty 17, 2017, 09:30:57 am  »
To że pies uwielbia towarzystwo nie jest czymś złym, wręcz przeciwnie. Poza tym jeżeli pies nie chce socjalizować się z innymi i unika kontaktu, to znak iż trzeba szybko działać wybierając się na terapię, najpierw jednak warto tez zasięgnąć opinii weterynarza.

12
Zdrowie Psa / Odp: Ropiejące oczy, brudne uszy.
« dnia: Luty 17, 2017, 09:28:14 am  »
Nie zawsze tak jest, aczkolwiek faktycznie ropiejące oczy czy brudne uszy nie są dobrym zjawiskiem i należy udać się na czyszczenie oraz kontrolę do weterynarza, nawet czystko profilaktycznie.

13
Zdrowie Psa / Odp: jak umyć psa ?
« dnia: Luty 17, 2017, 09:25:55 am  »
Żaden pies nie lubi kąpieli i musimy sobie to jasno powiedzieć. Podstawą i tak będzie wybór odpowiedniego szamponu, który nie uczuli i nie podrażni skóry naszego psa. Oczywiście  innych kosmetyków oraz szczotki użyjemy do pielęgnacji psów z długą sierścią oraz innych do pielęgnacji sierści krótkiej.

14
Zdrowie Psa / Odp: czy on jest chory?
« dnia: Luty 17, 2017, 09:23:34 am  »
Być może tak jest, natomiast nie stwierdzimy tego z perspektywy forum nie widząc zachowania psa na co dzień. Problemy mogą być tutaj natury czysto zdrowotnej i warto w pierwszej kolejności zbadać pupila pod tym kątem.

15
Zdrowie Psa / Odp: PURINA Pro Lan
« dnia: Luty 17, 2017, 09:22:07 am  »
Zawsze zanim zdecydujemy się na wybór odpowiedniej karmy to w pierwszej kolejności dokładnie sprawdźmy skład, tak aby faktycznie był na wysokim, odpowiednim poziomie. Polecam także bardzo dobre karmy OBT o optymalnym składzie, bogate w wiele składników odżywczych. 

Strony: [1] 2