Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Powazny problem z rodzicami + dziki  (Przeczytany 773 razy)

Dokaaija

• Podglądacz
Powazny problem z rodzicami + dziki
« dnia: Kwiecień 05, 2016, 10:54:58 am »
hej, nie wiedzialam w jakim temacie to napisac ale mam mega problem :/

zaczeło sie to juz z miesiac temu. mieszkam w Zabrzu przy granicy z lasem , na ulicy jest w sumie 5 domów. miesiac temu moi rodzice zauwazyli stado dzików i wpadli na pomysl aby te dziki dokarmiac. ja im to zawsze odradzalam, ale w odpowiedzi zawsze slyszalam od mamy " no widzisz jakich masz głupich rodziców ze dziki dokarmiaja"   teraz skonczylo sie na tym ze stado dzików przychodzi pod dom juz okolo 16-17 i potrafia pod domem przesiedzieć az do godzin rannych :/ wszyscy boimi sie z domu wychodzic , psa juz nawet do ogrodu po tych godzinach nie wypuszczamy. ale niestety rodzice nadal dokarmiaja. przykład z wczoraj, ja jak zawsze mamie mówie ze to sie wkoncu zle skonczy z tym dokarmianiem bo my juz nawet nie mozemy wieczorami z domu wychodzic. a mama odpowiada swoje standardowe zdanie " widzisz jakich głupich masz rodziców ( smiech ) " po czym wysypuje przed droge resztki z obiadu , przeterminowane jogurty itd. a nastepnie mama czai sie w ogrodzie z aparatem i jak co dziennie od ponad miesiaca robi im zdjecia z ukrycia :( gdyby to bylo jeszcze z 25-30 m od domu to jakos bym to przeezyla ale rodzice wysypują te jedzenie zaraz po 2 steonie ulicy na lakę a to z 3-4 m od drzwi wejściowych :/  nie wiem juz co zrobic :/ nie potrafie im przemówić do rozsadku, a to naprawde sie skonczy tym ze albo te dziki zabija mojego psa albo kogos z mojej rodziny w koncu poturbują :/  pomocy :(

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi