Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Jakie sprzęty turystyczne zabieracie?  (Przeczytany 727 razy)

88fierenba

• Podglądacz
    • epilacja laserowa gdańsk
Jakie sprzęty turystyczne zabieracie?
« dnia: Kwiecień 11, 2017, 11:37:36 am »
Jakie rzeczy z takich sprzętów turystycznych stanowią absolutne minimum jak dla was? Ja sama przeważnie pakuję się "na oszołoma" i w sumie niezbyt zastanawiam się czy coś mi się przyda czy nie. W efekcie mam zapełniony cały bagażnik.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

RoslinyAkwariowe_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Jakie sprzęty turystyczne zabieracie?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2017, 10:54:37 am »
Pierwsza kwestia to określenie tego gdzie jedziemy i co faktycznie będzie nam potrzebne, ja zawsze robię osobną listę na której zapisuję te rzeczy których potrzebuję, unikam w ten sposób zbędnego bagażu. Druga rzecz to pojemna, większa walizka.

kasienkaa

• Podglądacz
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2017, 11:46:35 am »
heh ja mam w tym roku utrudnione zadanie bo jade na drugi koniec swiata na Bali :P O tutaj dokladnie http://www.um24.pl/wypoczynek/bali tak wiec moze podpowiecie mi co jest niezbednymi rzeczami jakie trzeba zabrac w takie miejsce? Przyznam ze do tej pory pakowalam sie tylko na wakacje all inclusive ehh... ^^

t0p

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2017, 06:42:30 pm »
Ja jestem zapolonym milosnikiem fotografowania, wiec nie moze zabraknac mojej ulubionej lustrzanki cyfrowej. Bardzo lubie podrozowac .. daje to wspaniale wspomnienia i duzo satysfakcji. Jeszcze lepiej jak uda sie dana chwile umiescic na karcie pamieci ;)

t0p

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 25, 2017, 12:33:19 pm »
Ja jestem zapolonym milosnikiem fotografowania, wiec nie moze zabraknac mojej ulubionej lustrzanki cyfrowej. Bardzo lubie podrozowac .. daje to wspaniale wspomnienia i duzo satysfakcji. Jeszcze lepiej jak uda sie dana chwile umiescic na karcie pamieci ;) Ostatnio nawet kupilem sobie dodatkowe akcesoria oraz plecak na to wszystko. Udalo mi sie go znalezc w tym sklepie internetowym - https://fripers.pl/c/torby-i-plecaki/ Moze przyda sie komus kto ma podobne zainteresowania do moich.