Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Co na hemoridy  (Przeczytany 506 razy)

43queplanap

• Podglądacz
    • http://potradzikugdansk.pl/
Co na hemoridy
« dnia: Listopad 17, 2017, 11:29:23 am »
Ciągle zmagam się z himoridami, już badałach się u dochtora i dał mi jakieś maści co mom smarować skoro świt i na wieczor. Od tygodnia smaruja ale niy ma żodnyj poprawy. Dali mie swedzi koper i wiszom girlandy z o***tu co mom zrobić? Słyszałach o jakiś czopkach co sie je łyko. Bo te co łon mi doł to już łykom drugo paczka i nic.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

kokoczka

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Co na hemoridy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2018, 12:57:18 pm »
Ciągle zmagam się z himoridami, już badałach się u dochtora i dał mi jakieś maści co mom smarować skoro świt i na wieczor. Od tygodnia smaruja ale niy ma żodnyj poprawy. Dali mie swedzi koper i wiszom girlandy z o***tu co mom zrobić? Słyszałach o jakiś czopkach co sie je łyko. Bo te co łon mi doł to już łykom drugo paczka i nic.

Aż specjaline weszłam sobie na temat poczytać co to są te hemoridy :D  Hemoroidy. Tak się to pisze. Jeśli nie czujesz poprawy to powinnaś wybrać się do lekarza jeszcze raz. I wtedy lekarz pewnie zleci Ci inne sposoby leczenia.
Oprócz specyfików medycznych ważne jest również prowadzenie odpowiedniego trybu życia. Więcej poczytasz sobie o tym
http://dbajmyozdrowie.eu/jak-zapobiegac-zylakom-odbytu/

Liczy się zarówno dieta jak i utrzymywanie odpowiedniej higieny odbytu.

Renia951

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 19, 2018, 11:33:00 am »
Nie ma co szukać porad na forum. Zgłoś się do lekarza. Swoją drogą słyszałam, że tu świetnie leczą hemoroidy w Krakowie - skontaktuj się z nimi koniecznie jeśli jesteś z Małopolski lub okolic.

blivvit

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2018, 02:45:35 pm »
A jeżeli objawy jeszcze nie są nasilone to popytaj w aptece.

Molinezja

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2018, 03:19:39 pm »
Przede wszystkim powinnaś wybrać się do proktologa skoro leczenie czopkami czy maściami nie pomaga. Hemoroidów nie bagatelizuj bo będę coraz bardziej uciążliwe i bolesne. To akurat wiem po sobie bo też miałam z nimi problem i go zbagatelizowałam. Jak zgłosiłam się do proktologa jedynym wyjściem był zabieg usunięcia. Przeprowadziła go doktor Anna Wiączek ze szpitala św.Elżbiety w Warszawie. Świetny fachowiec- dzięki niej i jej radom pozbyłam się hemoroidów raz na zawsze.

Morczyk

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 29, 2018, 10:02:04 am »
Nieprzyjemna dolegliwość. Moja babcia na to cierpiała :(