Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
We are utilizing this radioactive clay to make a sequence of ceramic vessels modelled on traditional Ming vases,” Young explains, every proportioned based on the amount of poisonous waste produced by the rare earth minerals utilized in a specific tech gadget.” The thought is for example the affect our client goods have on the surroundings, even when that environment is likely to be unseen and 1000's of miles away. <a href=http://www.romeinsleidscherijn.nl/eco-slim--bestellen-ervaringen.htm>Eco Slim</a>  .  <a href=http://www.livingsport.es>www.livingsport.es</a> ..  <a href=http://www.inkoforum.hu/deeper--ra-vlemnyek.htm>Deeper!</a>
2
Pozostałe tematy o psach / Odp: Stale głodny pies
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Renia951 dnia Dzisiaj o 08:53:27 am »
Może po prostu tak się nauczył - zjadać wszystko, co ma przed sobą? Dawaj mu częściej mniejsze porcje i obserwuj, jak się czuje.
3
Zachowanie Psa / Odp: Czy można zostawiać psa samego na 8 godzin?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Renia951 dnia Dzisiaj o 08:51:30 am »
Mój pies zostaje na 8 godzin sam zamknięty w domu, ale zdarza się to rzadko - dbamy oto, by zawsze był ktoś, kto go chociaż wyprowadzi na zewnątrz. Niemniej jednak wytrzymuje sam i jest grzeczny.
4
Tematy luźne / Odp: Czy wasz mężczyzna to też maniak komputerowy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Renia951 dnia Dzisiaj o 08:46:58 am »
Może jaki wspólny sport? To też gra i też rywalizacja :D Dla par dobry jest np. squash - zerknij sobie np. http://www.squash4you.pl/.
5
Tematy o gryzoniach / Odp: Chomika dla córki - czy to dobry pomysł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Joannica dnia Styczeń 22, 2018, 11:58:13 am  »
Witajcie, niedługo będziemy mieć w domu chomika. Czy taka eko-ściółka https://www.krakvet.pl/dakoart-ekosciolka-dla-gryzoni-pg-15284.html będzie odpowiednim podłożem dla malego chomika ?
6
Pozostałe tematy o psach / Odp: Jak wytresować psa?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ojeja dnia Styczeń 20, 2018, 09:18:44 pm  »
...Byliśmy z nim nawet u psiego trenera, ale niestety też nie podołał...
widocznie to nie był trener skoro nic ze szkolenia nie wyszło
7
Żywienie Kota / Odp: kot lubiący psia karmę
« Ostatnia wiadomość wysłana przez parias dnia Styczeń 17, 2018, 10:35:05 am  »
Całkiem zabawny ten Twój kot. :) Myślę, że ze zwierzętami jest tak jak z ludźmi - każdy lubi co innego. :) Przeanalizuj składy karmy kociej i psiej, może w tej drugiej jest jakiś składnik, którego akurat Twój kotek potrzebuje? To może być rozwiązanie zagadki. :) Ja ostatnio szukałam dobrej kociej karmy i znalazłam na  https://www.maxandmrau.pl/product-pol-383. Spróbuj zmieniać kotu karmę powoli mieszając różne rodzaje, w końcu przyzwyczai się do odpowiedniej karmy. :) Pozdrawiam.
8
Higiena Psa / Odp: Sprzątanie po psach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Renia951 dnia Styczeń 17, 2018, 08:18:39 am  »
W parkach, w przestrzeni miejskiej sprzątam, ale kiedy idę np. do lasu to nie widzę powodu :) Jeśli chodzi o miejskie trawniki to sama nie chciałabym mieć np. kocyka w kupie, więc sprzątanie jest dla mnie naturalne.
9
Higiena Psa / Odp: Zęby
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Renia951 dnia Styczeń 17, 2018, 08:16:20 am  »
Ja daje pieskowi co jakiś czas dentastixy (uwielbia je) i surowe kości (uwielbia je jeszcze bardziej). Tyle wystarcza, weterynarz uważa, że zęby są ok :)
10
Higiena Psa / Odp: Kąpanie w szarym mydle
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Renia951 dnia Styczeń 17, 2018, 08:14:05 am  »
Myślę, że lepiej jednak używać szamponów - nawet te tańsze powinny dobrze spełnić swoją funkcję :) Psa będzie mniej szczypać, kiedy piana dostanie się do oczu, sierść będzie bardziej wypielegnowana, nie ma ryzyka uczuleń... Jest sporo argumentów za :)
Strony: [1] 2 3 ... 10