Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Co się dzieję pomocy !  (Przeczytany 3053 razy)

Arłenkowa95

• Raczkujący bywalec
  • **
Co się dzieję pomocy !
« dnia: Wrzesień 17, 2015, 07:50:54 pm »
A więc przed wczoraj przyszłam wieczorem do domku z koleżanką i patrzę ze arłen siedzi pod stolikiem i nie daleko niego są slady czerwone od moczu . Już wtedy spanikowałam gdyż nie dawałam mu żadnego owoca/warzywa.Następnego dnia wgl nie siusiał ,nie jadł ,nie pił.
Poszłam do lekarza baba taka młoda nie za bardzo się znała..dała mu 3 zastrzyki :( wit c ,coś jak nospa i jeszcze jakieś z wit . Zwarzyła go zrobiła prześwietlenie przy czym musiała go zgolić troszeczkę i powiedziała ze ma dziwnie mały pęcherz/albo dupkę coś takiego nie wiem już teraz o co chodziło i to drugie za duże było. Na usg pokazało wszystko ok kamieni nie było. Temp też w porządku  Odniosłam go i wróciłam pod wieczór i patrzę ze taki jest osowiały nie miał siły pić z poidełka nalałam mu wody do miseczki to troszkę się napił .Dzisiaj patrzę i kupki takie mikroo są nie takie co zawsze moze 2 x mniejsze są teraz grunt ze się załatwił ale siusiu dalej nie zrobił .Babka jeszcze mówiła zeby dać próbkę moczu ale on się nie załatwił więc nie miałam jak ..Poradzicie coś może mieliśćie podobny przypadek z waszymi słodziakami  ?

Dzisiaj jadł troszkę jabłuszka,mleczy ,i wody się napił .Ma sreaszne sklejone kupki :(

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi