Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: czy mog prosic was o podopowiedz  (Przeczytany 3385 razy)

alicjaa41

• Podglądacz
czy mog prosic was o podopowiedz
« dnia: Maj 25, 2014, 10:58:01 am »
Witam dni temu kuplam kotka po matce norweskiej o tata pers maluch ma 6tygodni jak narazie bardzo sie stersuje nie wiem czy nie zawczesnie zostal odciagniety od matki nie bardzo tez chce mi jesc i sama nie wiem co mu podawac narazie je tylko kaszke manna nie chce nawet mieska z kurczaka ani mokrej karmy:( nie wiem co z niego wyrosnie w przyszlosci jak narazie widac ze m troche inna siersc jest taka mieciutka troszke dluzsza czy faktycznie to kot norweski przesylam zdjecie prpsze o podpowiedzi dziekuje :)

www.facebook.com/photo.php?fbid=645423135526620&set=a.379720342096902.83760.100001768178797&type=1&theater

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

ojeja

• Raczkujący Gadacz
Odp: czy mog prosic was o podopowiedz
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2014, 09:35:37 pm »
za wcześnie. W tym wieku głównym pokarmem kociaka jest nadal mleko matki, choć już powoli kociak zaczyna próbowac pokarmu stałego. Nie karm go krowim mlekiem jest składnikowo inne niż matczyne i kociak może mieć problemy z biegunką. Najlepiej idź do weterynarza, niech zobaczy, zbada kotka. Napewno poradzi ci jak się nim w tym wieku zajmować prawidłowo i jak go karmić.
Psy sprawiają ból jedynie wtedy gdy odchodzą ...
sześćsetjeden.cztery.cztery.trzy.dziewięć.cztery.dwa ;)

Ares_biz_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2014, 12:02:05 pm »
6 tygodni to zdecydowanie za wcześnie aby zabrać kotka od matki, w tym wieku żywi się on tylko jej mlekiem,nie przyjmie innego pokarmy,aby móc podać coś innego należy poczekać jeszcze około 2 tygodni,wtedy ma to sens. Także polecam aby jeżeli już doszło do takiej sytuacji,to po prostu udać się do weterynarza.

gertruda

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2015, 07:56:06 pm »
Zdecydowanie za wcześnie został zabrany od matki. No ale powinnaś go karmić mlekiem dla kociat, tak naprawdę dostępnym w każdym większym hipermarkecie :) Teraz to juz pewnie piękne kocisko urosło :)

FaraonPetFood_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 19, 2015, 01:06:45 pm »
Do tego czasu na pewno tak,mam nadzieje że nic mu się nie stało oraz ze zaczął jeść. Pamiętaj też,że małe kotki przeżywają początkowy stres związany z nowym miejscem i oderwaniem od matki, potem wszystko mija i szybko adaptują się w nowy otoczeniu.

Michalina

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 17, 2015, 03:02:29 pm »
Kwestia czasu, musi się przyzwyczaić do nowego miejsca : )