Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Akcja społeczna przeciwko złemu traktowaniu zwierząt  (Przeczytany 6200 razy)

Jolka3

• Podglądacz
Akcja społeczna przeciwko złemu traktowaniu zwierząt
« dnia: Sierpień 20, 2012, 11:47:05 am »
możecie zobaczyć filmik pod tym linkiem jak ludzie mogą postąpić ze swoim przyjacielem... przecież jeśli nie chcemy już mieć kota lub nie mamy co z nim zrobić, gdy np. wyjeżdżamy, to od tego są schroniska dla zwierząt, żeby tam je właśnie oddać...

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
Odp: Akcja społeczna przeciwko złemu traktowaniu zwierząt
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2012, 04:13:13 pm »
ale ta reklama jest paskudna w sensie że przesadzili na MAXA z jaskrawością uczuć ludzkich,

przecież ludzie nie są aż tak okrutni czyż nie ?
Wszystkie Twoje marzenia mogą się stać prawdą, jeśli starczy Ci odwagi do ich zrealizowania.

kasia

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2012, 01:10:50 pm »
ja włanie zobaczyłam te akcje w gliwicach. kiedys pracowałam jako wolontariszuka w schronisku i musze powiedziec ze niestety sa okrutni ludzie. i to w taki sposób, ze az dech zapiera. potrafia wiazac zwierzeta i znecac sie nad nimi. i to ludzie wykształceni, studenci, ładni. niekt sie do takich dzialan nie przyzna a sie dzieja caly czas. przykre. stad takie akcje sa naprawde potrzebne.

Jamnik

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2012, 03:41:29 pm »
Myślę, że teraz jest dużo akcji  :-[uświadamiających ludzi o złym traktowaniu zwierząt. I dobrze! Czasami sobie nie zdajemy sparwy jak okrutne rzeczy się dzieją!
Ale prócz tych akcji które są brutalne w przekazie, są też pozytywne! Np ta akcja z miskami! Mam taką jedną ,moja kicia jest zadowlona  :D
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.340915209336802.80910.145889225506069&type=1
 też w Gliwicach!

Dzięki tej akcji znalazłam też fajny żwirek dla kota:) BAZYL, czad lawenda

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2012, 05:54:20 am »
U mnie wczoraj była akcja a raczej obchody dnia zwierząt, a jednocześnie przekaz aby lepiej traktować zwierzęta, drukowałem nawet dla naszego lokalnego stowarzyszenia ulotki z tej okazji.
Wszystkie Twoje marzenia mogą się stać prawdą, jeśli starczy Ci odwagi do ich zrealizowania.

Jamnik

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 07, 2012, 01:14:07 pm »
Mnie bardzo boli złe traktowanie zwierząt, oglądałam film o koniach jadacych na rzeź, nie spie trzecią noc z rzędu...

Jessica

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 17, 2012, 07:53:46 pm »
Teraz Rysiek z Klanu przystąpił do akcji ratowania psów i muszę przyznać, że wyszło mu to bardzo fajnie. Na pewno już to widzieliscie :)

Viktoria

• Raczkujący bywalec
  • **
  • Zakochana w Akitach
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 21, 2013, 02:16:28 pm »
Takie akcję są potrzebne.
Poszłam tydzień temu do schroniska i tam był taki piękny, mały szczeniaczek labradora.
Spytałam się pana który tam pracuje, dlaczego ten piesek tam trafił, a on powiedział, że dlatego tam trafił, ponieważ ludzie go nie chcieli, zawiązali do worka i wrzucili do wody. Na szczęście ktoś w porę zareagował.
Od tamtej pory ten piesek jest moim ulubieńcem (niestety nie mogłam go zabrać do domu). Nazywa się Carmel i regularnie będę go odwiedzać, aż płakać się chcę jak myśli się o takim okrucieństwie. :c
,,Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tyl­ko dla­tego że są nieme dla je­go tępej percepcji. " ~ Mark Twain

GlodnyZwierzak_pl

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2013, 04:02:09 pm »
Mnie też strasznie razi złe traktowanie zwierząt przez swoich właścicieli,tak nigdy nie powinno być i chętnie przyłącze się do każdej kampanii oraz reklamy społecznej,która ma na celu zaostrzenie kar dla takich osób.
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.