Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: PURINA Pro Lan  (Przeczytany 2015 razy)

Anna Krajnik

• Podglądacz
PURINA Pro Lan
« dnia: Grudzień 11, 2015, 04:15:29 pm »
Witajcie Kochani  :) chciałam podzielić się z Wami o ostatnio wypróbowanej karmie dla psiaków, jakimi jest PURINA Pro Lan. Początkowo, o zgrozo miałam mieszane uczucia, gdyż Thimur należny raczej do wybrednych psów. Jednak w znaczący sposób się zdziwiłam, gdy zauważyłam że mój psiak po regularnym spożyciu produktu, stał się o wiele bardziej energicznym i pełnym werwy psem, pomimo iż ma już swoje latka. Poza tym, niesamowicie produkt przypadł mu do gustu :)

A Wy moi drodzy, czy również posiadacie podobne jak i ja odczucia o tym produkcie? Chętnie usłyszę i Wasze zdanie w tym temacie :)

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Clarias_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: PURINA Pro Lan
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2016, 03:45:36 pm »
Dzięki za opinie,na pewno przyda się wszystkim którzy w dalszym ciągu zastanawiają się nad tym którą karmę wybrać dla swojego pupila. Ja z doświadczenia mogę polecić również 1st Choice,o bogatym składzie,bardzo chwalona na wielu forach.

pomalowana

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2017, 09:53:06 pm »
też jeszcze niedawno podawałam ją psu :) tera zaczęłam karmić psiaka karmą sancani http://sancani.pl/ - też się świetnie sprawdza o ile nie lepiej. No ale wiadomo to kwestia indywidualna jednak wydaje mi się, że warto zmieniać psom karmę, próbować nowe aż się trafi na idealną ;)

Petshooop_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2017, 09:22:07 am »
Zawsze zanim zdecydujemy się na wybór odpowiedniej karmy to w pierwszej kolejności dokładnie sprawdźmy skład, tak aby faktycznie był na wysokim, odpowiednim poziomie. Polecam także bardzo dobre karmy OBT o optymalnym składzie, bogate w wiele składników odżywczych.