Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Miimoza

Strony: [1]
1
Żywienie Psa / Odp: Żywienie Psa Alergika
« dnia: Styczeń 14, 2018, 05:55:38 pm  »
To już musisz się wczytać w sklad konkretnej karmy. Polecam poszukać czegoś wśród karm z firmy Royal Canin, są świetne:) Na pewno coś sie znajdzie i dla alergików. Moja znajoma ma maltańczyka i bardzo sobie chwali karmę https://www.maxandmrau.pl/product-pol-396-Royal-Canin-Maltese-Adult-1-5-kg.html która jest świetna na piękną i gęstą sierść u psów. Ja jakbym szukała czegoś dla swojego psa to też bym raczej tam szukała.

2
Jeżeli chodzi o króliki to są one dosyć ciężkie w utrzymaniu. Bardzo lubią jakieś ciemniejsze miejsca, więc postaw klatkę w roku, żeby czuły się prawie jak w swoich norkach. Z królikami trzeba również dużo bawić się, potrzebują one ruchu. Bardzo ważny w ich diecie jest błonnik, więc zadbaj o ściółkę i karmę, które jej go dostarczą. Ja używam tej karmy  https://www.maxandmrau.pl/product-pol-915 spisuje się bardzo dobrze

3
Pozostałe tematy o psach / Odp: Adopcja psa pomocy
« dnia: Grudzień 20, 2017, 10:26:04 am  »
Wszystko zależy od charakteru psa, musisz się z nim poznać :)

Strony: [1]