Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Karma dla ptaków na zimę  (Przeczytany 4686 razy)

feu

• Podglądacz
Karma dla ptaków na zimę
« dnia: Listopad 19, 2014, 11:49:58 am »
Mam dwójkę dzieci i chce zeby wyrobily sobie nawyk opiekunczosci wiec postanowilismy z mężem zamontować karmnik koło domu żeby dzieciaki mogły sobie codziennie biegac i pomagac ptaszkom :) W zwiazku z tym szukam wiekszej ilosci karmy w dobrej cenie, mile widziane adresy sklepow internetowych - nie mam za bardzo czasu na bieganie po sklepach zoologicznych. Chcielismy kupic kotka ale niestety corka ma uczulenie na siersc wiec zostaja nam poki co ptaki. Przy okazji naucza sie gatunków wiec pozyteczne razy dwa :) Dzieki za wszelkie odpowiedzi!

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

chateu

• Podglądacz
Odp: Karma dla ptaków na zimę
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2014, 01:05:31 am »
Mam dwójkę dzieci i chce zeby wyrobily sobie nawyk opiekunczosci wiec postanowilismy z mężem zamontować karmnik koło domu żeby dzieciaki mogły sobie codziennie biegac i pomagac ptaszkom :) W zwiazku z tym szukam wiekszej ilosci karmy w dobrej cenie, mile widziane adresy sklepow internetowych - nie mam za bardzo czasu na bieganie po sklepach zoologicznych. Chcielismy kupic kotka ale niestety corka ma uczulenie na siersc wiec zostaja nam poki co ptaki. Przy okazji naucza sie gatunków wiec pozyteczne razy dwa :) Dzieki za wszelkie odpowiedzi!

Świetny pomysł z tym wyrabianiem nawyku :D Chyba mnie zainspirowałaś :) Przedstawiam jutro dzieciakom plan ozbaczymy jak zareaguja :)

dziczek

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2014, 10:15:24 am »
Ale super pomysł musisz być świetną mamą :) Ja dla swojej bazylii (kot :D) kupuje na ...
Mają fajne ceny ale nie wiem czy sa ziarenka dla ptaków, pewnie tak :) Musialabys sprawdzic :)

p.s. Pewnie się dziwicie skad nazwa ziola dla kota :D W sumie znow ukradłam pomysł od blogera kulinarnego, ma psa który wabi się bazylia a że jak kocham bazylie tak jak swojego kota to wybor nie byl trudny :D

Fionka_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 21, 2015, 03:36:35 pm »
Pomysł jak i sama inicjatywa jak najbardziej godna uwagi oraz pochwały,takim zachowaniem dacie przykład innym jak należy dbać i dokarmiać zwierzęta. W kwestii samej karmy to zapraszam na naszą stronę,znajdziecie jej szeroki wybór,a my chętnie pomożemy i doradzimy:)