Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - vetka330

Strony: [1]
1
Tematy o gryzoniach / Czy chomiki śmierdzą?
« dnia: Styczeń 18, 2014, 10:30:35 am  »
Chciałam kupić sobie chomika ale one ponoć śmierdzą.  A i ile kosztuje utrzymanie chomika, , jak często trzeba mu sprzątać.
Z góry dziękuję za pomoc ;)

2
Rozrywka - Kawały / Proponuje wymianę kawałami
« dnia: Styczeń 18, 2014, 08:44:04 am  »
Idzie niedźwiedź lasem i widzi jeżyka który coś je, podszedł bliżej i spytał go:
-Co jesz, jeżyku?
Na to jeż:
-Co niedźwiedź misiu?
 ;D ;D

3
Higiena Psa / Sprzątanie po psach
« dnia: Styczeń 17, 2014, 04:14:27 pm  »
Założę się, że nikt nie biegał by boso po łące :). To, że ludzie nie sprzątają po psach to odwieczny problem. Nawet miłośnicy psów tego nie robią, ale chce się o tym przekonać. Nie wstydźcie się prawdy! Może to będzie motywacja do działań ! :)

4
Żywienie Psa / Odp: jaką karmę suchą polecacie?
« dnia: Styczeń 17, 2014, 01:22:51 pm  »
Pamiętaj że zawsze zanim wybierzesz jakąkolwiek karmę sprawdź jej skład. Bo co jeśli masz napisane,że to karma z "wołowiną", w niej 3% wołowiny. Jeśli jest to karma o smaku wołowiny to ma mniej niż 4% tego składnika. Jeśli karma z  tym składnikiem między 5 a 14%. Bogata w ten składnik między 14 a 24%. Mięsna od 24 do 100%. Po kupnie karmy sprawdzaj czy pies tak samo często się wypróżnia. Jego zachowanie, chęć do zabawy. Polecam karmę Josera (od tego czasu mój pies ma ładniejszą sierść), dobra też jest RoYal CANIN. Pamiętaj o tym by skonsultować się z weterynarzem przed zakupem nowej karmy.

5
Higiena Psa / Odp: jak pozbyć się zapachu psiego moczu?
« dnia: Styczeń 17, 2014, 01:05:07 pm  »
Witam  ;) możesz spróbować różnych neutralizatorów, ale proponuje uczyć psa, aby nie sikał na dywan. Gdy widzisz, że pies kuca aby oddać mocz zamknij głośno książkę tak, aby hałas przerwał siusianie i po chwili idź z nim na spacer. Oczywiście nie daj się zwariować ! Nie wychodź z psem za każdym razem gdy próbuje oddać mocz w domu. Ilość spacerów zmniejszaj stopniowo. Pamiętaj, aby nigdy nie stosować kar cielesnych bo psu ręka będzie się źle kojarzyła. Szczeniaka szkoli się delikatnie i cierpliwie, a psa dorosłego stanowczo.
                                                                                                 Powodzenia :)

Strony: [1]