Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Psy  (Przeczytany 4994 razy)

#NEL

• Raczkujący bywalec
  • **
Psy
« dnia: Wrzesień 26, 2015, 06:53:11 pm »
Hej  ;)
Macie jakieś pieski w domu ? Jak tak to pochwalcie się jaka rasa i mile widziany też opis pieska ;D

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Clarias_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Psy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2016, 03:54:03 pm »
Opis każdemu będzie znany,ja zaznaczę tylko,że mieszkamy z sunią Owczarka Niemieckiego długowłosego,a do tego jednym kotkiem i nie ma problemów,są najlepszymi przyjaciółmi,wychowywane od małego razem :)

michał199

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2016, 10:44:24 am »
Ja mam pieska rasy hovawart :) Już 2 latka :) Od małego wychowywany w domu. Kolor czarny, wesoły zaliczany do grupy molosów - psów obronnych. Z początku miałem tylko problem, jak wychodziliśmy na spacer zawsze miał problemy z wypróżnianiem i raz się nam oberwało od straży miejskiej, ale później kupiliśmy takie torebki http://www.bioires.pl/torebki-na-psie-odchody/ i już jest okej :)

Horseka

• Raczkujący bywalec
  • **
    • Obozy jeździeckie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2016, 08:44:36 am »
Ja mam już 12 letniego psa, rasy mieszanej :)

Clarias_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2016, 10:45:42 am »
12 lat to już dosyć zaawansowany wiek,więc pozostaje jedynie pogratulować. Jaką karmę mu podajecie? Jest na dworze czy też przebywa razem z Wami w domu? Są specjalne karmy typu senior dla starszych psów,dlatego pytam :)

kazik321

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2016, 09:51:37 pm »
Czy macie jakieś środki na pchły u psa bo na rynku jest bardzo dużo preparatów. Możemy znaleźć obroże, kropelki , zasypki, nawet widziałam tabletki tylko jak to działa na zdrowie naszych czworonogów, czy nie są szkodliwe dla skóry psa. No i czy nie są szkodliwe dla dzieci?

Petservice_pl

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 15, 2016, 08:47:37 am »
Witaj na forum, akurat w kwestii tabletek to moim zdaniem nie są one aż tak skuteczne na pchły i pasożyty jak specjalne obroże oraz regularne kąpiele z użyciem dobrych szamponów, właśnie na nich polecam się skupić. Oczywiście są przeznaczone dla zwierząt, więc trzeba uważać aby nie miały bezpośredniego kontaktu z małymi dziećmi.

Growesznia

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 16, 2016, 03:08:49 pm »
U mnie był jeden pies i trzy koty - szaleństwo kompletne :)

KociRaj_com_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 15, 2016, 11:07:44 am »
Ale razem w domu w jednym czasie? Jeżeli tak to faktycznie godne podziwu, tym bardziej jeżeli nie wychowywały się ze sobą od małego bo wtedy nie powinny być do siebie wrogo nastawione. U nas od zawsze był kotek w domu orz pies na dworze.

antoo.sia

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 25, 2018, 08:07:54 pm »
Ja mam owczarka w ogródku. Ostatnio kupiliśmy na fulo.pl siatkę i zrobiliśmy mu mały wybieg. jest bardzo zadowolony