Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - digital

Strony: [1]
1
Pozostałe tematy o psach / Odp: Czy poradzę sobie z mopsem? Mam 16 lat..
« dnia: Październik 15, 2017, 10:27:04 pm  »
Pies to jednak obowiązek, ale nie aż tak wielki, żeby nie dało się temu podołać. Jeśli to będzie szczeniak to trzeba się liczyć że będzie brudził w mieszkaniu. Do usuwania zapachów psich odchodów przydatny jest dog odor elimnator z vetexpert, który je trwale usuwa. Głowa do góry i do dzieła.

2
Higiena Psa / Odp: Codzienna pielęgnacja
« dnia: Wrzesień 30, 2017, 01:04:59 pm  »
Szczotkuję psa ale nie robię tego codziennie. Za to codziennie dodaję do karmy plaqueoff z vetexpert. To preparat który zapobiega powstawaniu kamienia i gromadzenia się bakterii na zębach. Dzięki temu pieskowi nie cuchnie z pyska.

3
Higiena kota / Odp: problem z sierścią
« dnia: Wrzesień 05, 2017, 08:10:29 pm  »
Mogę polecić preparat vetoskin z vetexpert przeznaczony dla kotów z suchą, matową i wypadającą sierścią oraz łuszczącą się skórą. Mojemu kto pomogło. spróbuj.

4
Żywienie Psa / Odp: Karma wzmacniająca stawy
« dnia: Wrzesień 04, 2017, 09:55:38 am  »
Do karmy dodaję arthrovet collagen z vetexpert. Jest to preparat dla psów z chorobą zwyrodnieniową stawów.

5
Tematy luźne / Odp: wyprowadzam sie z domu z moim psem
« dnia: Wrzesień 02, 2017, 01:54:09 pm  »
Bez obaw. Pies szybko przystosuje się do nowych warunków a przy tobie będzie czuł się bezpiecznie. Nie wiadomo jak się będzie zachowywał kiedy zostanie sam. Możesz w różnych zakamarkach mieszkania pochować ciasteczka snack mobility dog z vetexpert. Pies będzie ich szukał i czas mu szybko zleci.

6
Zachowanie Psa / Odp: Czy można zostawiać psa samego na 8 godzin?
« dnia: Sierpień 26, 2017, 01:17:59 pm  »
Początki mogą być trudne póki pies nie przyzwyczai się do nowej sytuacji. Żeby się nie buntował demolując mieszkanie można pochować w różnych miejscach jakieś smakołyki. Ja swojemu daję snack mobility dog z vetexpert. Piesz szukając ich a następnie zjadając ma zajęcie i nie ma czasu na bunt.

7
Higiena Psa / Odp: Kąpanie w szarym mydle
« dnia: Lipiec 13, 2017, 06:23:48 pm  »
Do kąpieli swojego pupila używam szamponu Benzoic-VetExpert. Pies dobrze to znosi, choć przy innych szamponach nie było lekko. Psa nie kąpie zbyt często, więc opakowanie szamponu starcza na długo.

8
Pozostałe tematy o psach / Odp: glupi pies
« dnia: Lipiec 12, 2017, 12:01:22 pm  »
No właśnie. Smakołyki mają moc sprawczą. Mojemu psu daję Snack Mobility Dog-VetExpert. Tu ciasteczka w postaci poduszek za którymi przepada. Słyszałem, że można też na łóżku rozłożyć gazety, ale nie próbowałem, więc nie wiem jaki skutkuje.

9
Higiena Psa / Odp: jak pozbyć się zapachu psiego moczu?
« dnia: Maj 30, 2017, 09:27:23 am  »
Skutecznym środkiem na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów jest Dog Odor Eliminator - VetExpert. Preparat stosuje się bezpośrednio na na cuchnące miejsce (podłoga, dywan, materiał itp). Peparat nie maskuje zapachów, ale je skutecznie eliminuje.

Strony: [1]