Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Co z konkursami  (Przeczytany 28751 razy)

Norton

• Raczkujący bywalec
  • **
Co z konkursami
« dnia: Marzec 05, 2012, 10:34:28 am »
W aktualnościach jest napisane że są przewidziane jakieś konkursy, rozumiem że chodzi o konkursy związane ze zwierzętami, jeśli tak to kiedy coś takiego będzie uruchomione :P

i jakie będą te ciekawe nagrody, czy takie duże jaka jest aktualnie moja ciekawość ;D

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Tambulka16

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Co z konkursami
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2012, 10:48:13 am »
A jakie były konkursy poprzednio i jakie nagrody ?

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2012, 08:22:49 am »
Konkursy były różne, pisanie opowiadania o swoim pupilku, ciekawe zdjęcia, najaktywniejsi użytkownicy, jeśli wymyślicie jakiś konkurs i zostanie przez innych zaakceptowany to wdrożymy go.

A co do nagród to były to przeważnie karmy i sprzęt dla zwierzątek, jednak teraz mamy już pierwszego sponsora, który prowadzi sklep z odlotowymi prezentami odlotowe-prezenty.pl jako nagroda będzie np. kubek z naszym zwierzątkiem lub dowolnym zdjęciem, podkładka pod myszkę, kalendarz ze zdjęciami naszego zwierzaka, mają bogatą ofertę prezentów z nadrukami, więc raczej będziecie zadowoleni z tego sponsora.

Oczywiście zaczniemy prowadzić rozmowy również ze sklepami oferującymi karmy i sprzęt dla zwierząt, jednak najpierw muszę uruchomić stronę gdzie będziemy prezentowali konkursy, wydaje mi się że tak będzie lepiej niż robienie tego w jakimś dziale forum.
Wszystkie Twoje marzenia mogą się stać prawdą, jeśli starczy Ci odwagi do ich zrealizowania.

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2012, 08:03:22 pm »
musiałem na chwilkę wstrzymać prace nas stronką z konkursami ale znowu ruszyłem, więc coś zaczyna się dziać w temacie konkursów, fakt malusio nas, ale jak tylko się troszkę nas tu pojawi to zaraz rozruszamy jakiś konkursik,

a może konkursik znajdzie nam użytkowników, tak czy siak konkursiki są w toku ...
Wszystkie Twoje marzenia mogą się stać prawdą, jeśli starczy Ci odwagi do ich zrealizowania.

Kejdoo

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2012, 12:25:36 pm »
Wszystko co związane z nagrodami tam i ja :)
Konkursy i wszelkie akcje popieram. Ale może rzeczywiście lepiej się wstrzymać z tego typu akcjami i ściągnąć najpierw trochę userów? Taki konkurs to świetny "wabik"!

Pozdrawiam,
Tomek

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 06, 2012, 07:08:19 am »
Szukałem Moderatora ;) i osoby, która pomoże mi w jakiś sposób zwabić nowych użytkowników

Masz rację że lepiej mieć odwiedzalność przed uruchomieniem konkursów, fajnie jakbyśmy wymyślili konkurs, w którym ludzie zapraszają innych i im więcej ktoś zaprosi osób na Forum, lub na Stronę z konkursami to wygrywa nagrodę dla swojego pupila lub dla siebie, ale jest spore niebezpieczeństwo oszukiwania w takim konkursie ...

Nataliaa ;)

• Moderatorska Fala
  • Raczkujący bywalec
  • Bo w życiu nie chodzi o to, by sympatię zdobywać..
    • Status GG
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2012, 03:51:11 pm »
Ja też myślę, że taki konkurs to fajna rzecz. Tak czy siak ja jestem chętna. Poinformuję kilka osób może będą chętni tu uczestniczyć :)
Pozdrawiam Natalia.

P.S. Podoba mi się atmosfera jaka tu panuje i to że administrator odpowiada na nasze pytanie :)
Nic nie ogrzeje serca tak, jak zimny psi nos <3

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 18, 2012, 07:53:34 am »
Konkursy niebawem zostaną uruchomione.

Chociaż niebawem to może być jeszcze miesiąc, niestety pracuję jeszcze nad nimi aby w przypadku ich uruchomienia ciągnąc je cały czas.

Szkoda że tak mało osób tu przebywa jednak liczę iż konkursy zachęcą ludzi do pisania.

bokserek2002

• Raczkujący bywalec
  • **
  • Ja kocham - ty kochasz - on, ona,ono kochają
Mam fajny pomysł!
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 13, 2012, 08:45:40 am »
Mam taki pomysł na konkurs. Każdy z nas ma jakiegoś pupilka od jaszczurki do konia. każdy z nich czasami bywa zabawny. A jak by tak przechwycić to w zdjęcie to było by FAJNIE ;D
Jully♥♫

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 13, 2012, 10:50:44 am »
Pomysł zapisany, teraz tylko muszę napisać  do tego system aby można dodawać zdjęcia i je oceniać / komentować, ...

Nataliaa ;)

• Moderatorska Fala
  • Raczkujący bywalec
    • Status GG
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 13, 2012, 01:53:43 pm »
Super.! Już nie mogę się doczekać ;)

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 13, 2012, 06:24:59 pm »
Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły na konkursy to chętnie się z nimi zapoznam.

Nataliaa ;)

• Moderatorska Fala
  • Raczkujący bywalec
    • Status GG
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 13, 2012, 08:09:05 pm »
a może jakieś opowiadanie o swoim pupilku ? każdy mógłby się jakoś wykazać :)

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 13, 2012, 09:51:43 pm »
Opowiadania o swoim zwierzaku to również fajny pomysł na konkurs, tylko chyba nie na forum to powinno być tylko również jak w przypadku zdjęć na innej stronie, gdzie można by oceniać dane opowiadanie.

Co sadzicie o tym aby uruchomić to pod adresem konkursy.forumozwierzetach.pl i tam będziemy dodawać konkursy ?

Nataliaa ;)

• Moderatorska Fala
  • Raczkujący bywalec
    • Status GG
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 14, 2012, 11:33:21 am »
czemu nie ? ;) ważne żeby były konkursy :)

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 14, 2012, 12:29:33 pm »
to w takim razie zrobię pod tym adresem na razie testową stronę, w razie czego będziemy kombinować i ulepszać ją

bokserek2002

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 10, 2012, 06:38:52 pm »
Tak z ciekawości to kto jest moderatorem strony?
Jully♥♫

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 11, 2012, 08:02:46 pm »
moderatorów brak  8) stanowiska są wolne

bokserek2002

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 13, 2012, 05:25:05 pm »
Próbowałam na ZSM. Nie udało się. Mogę się zgłosić??? :o
Jully♥♫

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 13, 2012, 07:23:52 pm »
Miałaś problemu z Awatarem wynika z tego że nie masz za dużego doświadczenie ale chciałbym dać Ci szansę, w końcu każdy się cały czas uczy a ja staram się być uczynny 8) i pomagać w nauce.

Napisz mi w jakim dziale chciała byś być moderatorem, masz wolną rękę ponieważ wszystkie są wolne ;)

PS. pamiętaj jeśli masz jakiś problem czegoś nie wiesz odnośnie forum to pisz śmiało, chętnie pomogę.

Nataliaa ;)

• Moderatorska Fala
  • Raczkujący bywalec
    • Status GG
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 17, 2012, 08:27:16 pm »
A jak tam z konkursami ? ;)

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 21, 2012, 03:36:01 pm »
Obiecuję że do końca miesiąca będą uruchomione  :P

Pierwszy konkurs będzie świąteczny, mam pomysł ale zdradzę dopiero w grudniu  8)

Nataliaa ;)

• Moderatorska Fala
  • Raczkujący bywalec
    • Status GG
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 22, 2012, 08:40:20 pm »
Super.! :D

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 03, 2012, 11:20:43 am »
No więc tak, konkurs będzie polegał na zrobieniu ciekawych zdjęć oraz ich ocenianiu, zdjęcia mają być świąteczne, czyli

Jak Twój pupil spędza Święta Bożego Narodzenia 2012

do wygrania będzie 20 kalendarzy 13 stronicowych w formacie A3 z dowolnymi zdjęciami Twojego pupila lub Twoimi dowolnymi zdjęciami.

Sponsorem konkursu jest sklep z Odlotowymi Prezentami http://odlotowe-prezenty.pl

Na razie przygotowujemy się do konkursu, strona z konkursami jest w trakcie tworzenia, po Bożym Narodzeniu strona zostanie uruchomiona i będzie można przesyłac zdjęcia konkursowe,

ilość zdjęć 12, także trzeba się postarać.

Będziemy oceniać wszystkie zdjęcia, każdy z nas będzie mógł oddać głos na dowolne ze zdjęć, oceny będą ukryte aby nie sugerować innym jak oceniać dane zdjęcie.

Pod koniec konkursu pokażemy ilość głosów oraz oceny.

Najlepiej oceniona dwudziestka paczek zdjęć otrzyma nagrodę w postaci indywidualnego kalendarza A3 ze zdjęciami.

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 29, 2012, 11:53:36 am »
... prace nad stroną trwają  8) jednak nie tak szybko jak zakładałem, ale ostatnio tak wszystko idzie powoli, planowany start strony z konkursami to Sylwester ;)

Nanalew

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 29, 2012, 10:38:03 pm »
Już nie mogę się doczekać  ::) Czy na konkurs można przesyłać zdjęcia swoich innych zwierzaków? Czy ma być tylko jeden model? ;] 

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 30, 2012, 09:49:26 am »
wydaje mi się że wspólnie możemy decydować co i jak,

na pewno wysłucham Waszych opinii w końcu nie jestem alfa i omegą i mogę się mylić,

w takim razie czekam na Propozycję co do pierwszego konkursu, ja zapodałem tylko wstęp.

Siedzę i robię stronkę, na pewno pierwszy konkurs ma polegać na ocenianiu zdjęć, chciałbym aby było ich kilka ale możemy podyskutować, nagroda na razie jest wiadoma, z czasem postaram się o inne  8)

Admin

• Administrator
  • Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 06, 2013, 11:47:10 am »
Obawiam się że nie zdążę zrobić profesjonalnie strony z konkursami w terminie cały czas coś się psuje i przedłuża jej oddanie.

Mogę już zdradzić jej adres bo coś już widać ;) http://konkursy.forumozwierzetach.pl

Dogadałem się z Odlotowymi Prezentami i dla pierwszych 20 osób, które napiszą do mnie na PW zostaną zrobione kalendarze A3 http://konkursy.forumozwierzetach.pl/nagrody.htm w super promocyjnej cenie 10 zł + 12 zł wysyłka. (Liczy się również wysyłka zdjęć i wpłata)

Chciałem aby kalendarze były do podarowania z okazji dla Babci i Dziadka, ale przecież to Wy decydujecie jakie zdjęcia będą na nich umieszczone więc możecie zrobić kalendarz również dla siebie.

Po otrzymaniu od Was informacji na PW podam e-mail do wysłania zdjęć oraz nr konta do dokonania wpłaty. Po zaksięgowaniu przez Odlotowe Prezenty wpłaty kalendarze w ciągu 24h trafią do Was pocztą.

-------------------------------------

Oczywiście strona z konkursami cały czas się tworzy więc niebawem pojawią się nowe konkursy oraz atrakcyjne nagrody.

Liczba napływających zamówień

19 Kalendarzy A3 jeszcze czeka na Was