Forum o zwierzętach

HydePark czyli Pozostałe tematy => Tematy luźne => Wątek zaczęty przez: 88fierenba w Kwiecień 11, 2017, 11:37:36 am

Tytuł: Jakie sprzęty turystyczne zabieracie?
Wiadomość wysłana przez: 88fierenba w Kwiecień 11, 2017, 11:37:36 am
Jakie rzeczy z takich sprzętów turystycznych stanowią absolutne minimum jak dla was? Ja sama przeważnie pakuję się "na oszołoma" i w sumie niezbyt zastanawiam się czy coś mi się przyda czy nie. W efekcie mam zapełniony cały bagażnik.
Tytuł: Odp: Jakie sprzęty turystyczne zabieracie?
Wiadomość wysłana przez: RoslinyAkwariowe_pl w Lipiec 05, 2017, 10:54:37 am
Pierwsza kwestia to określenie tego gdzie jedziemy i co faktycznie będzie nam potrzebne, ja zawsze robię osobną listę na której zapisuję te rzeczy których potrzebuję, unikam w ten sposób zbędnego bagażu. Druga rzecz to pojemna, większa walizka.
Tytuł: Odp: Jakie sprzęty turystyczne zabieracie?
Wiadomość wysłana przez: kasienkaa w Lipiec 26, 2017, 11:46:35 am
heh ja mam w tym roku utrudnione zadanie bo jade na drugi koniec swiata na Bali :P O tutaj dokladnie http://www.um24.pl/wypoczynek/bali tak wiec moze podpowiecie mi co jest niezbednymi rzeczami jakie trzeba zabrac w takie miejsce? Przyznam ze do tej pory pakowalam sie tylko na wakacje all inclusive ehh... ^^
Tytuł: Odp: Jakie sprzęty turystyczne zabieracie?
Wiadomość wysłana przez: t0p w Sierpień 21, 2017, 06:42:30 pm
Ja jestem zapolonym milosnikiem fotografowania, wiec nie moze zabraknac mojej ulubionej lustrzanki cyfrowej. Bardzo lubie podrozowac .. daje to wspaniale wspomnienia i duzo satysfakcji. Jeszcze lepiej jak uda sie dana chwile umiescic na karcie pamieci ;)
Tytuł: Odp: Jakie sprzęty turystyczne zabieracie?
Wiadomość wysłana przez: t0p w Sierpień 25, 2017, 12:33:19 pm
Ja jestem zapolonym milosnikiem fotografowania, wiec nie moze zabraknac mojej ulubionej lustrzanki cyfrowej. Bardzo lubie podrozowac .. daje to wspaniale wspomnienia i duzo satysfakcji. Jeszcze lepiej jak uda sie dana chwile umiescic na karcie pamieci ;) Ostatnio nawet kupilem sobie dodatkowe akcesoria oraz plecak na to wszystko. Udalo mi sie go znalezc w tym sklepie internetowym - https://fripers.pl/c/torby-i-plecaki/ Moze przyda sie komus kto ma podobne zainteresowania do moich.
Tytuł: Odp: Jakie sprzęty turystyczne zabieracie?
Wiadomość wysłana przez: jowita21 w Listopad 08, 2018, 01:57:25 pm
Niezależnie od tego co zabierzecie w swoim bagażu, warto zabezpieczyć się na wypadek jego utraty. Nie wiem czy słyszeliście o usłudze Bezpieczny Bagaż od mySafety. W mojej ocenie - mega fajne rozwiązanie. Nadają bagażowi unikalny numer, bagaż zostaje oznaczony zawieszką - łatwiej go zidentyfikować. Pomagają w procedurach na lotnisku jeśli bagaż zaginie, a także w procedurze zwrotu - jeśli ktoś znajdzie nasz bagaż. Tutaj https://www.mysafety.pl/bagaz jest więcej informacji.