Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - ULA138

Strony: [1]
1
Żywienie Psa / Odp: żywienie rocznego owczarka
« dnia: Styczeń 03, 2018, 02:28:40 pm  »
Oczywiście, że tak. Jeśli mogę podpowiedzieć to proponuję Petvitę bo ma bardzo dobry skład i cenę proporcjonalną do jakości.

2
Żywienie Psa / Odp: Zywienie
« dnia: Styczeń 03, 2018, 02:21:57 pm  »
Pies najlepiej będzie się rozwijał kiedy będzie miał prawidłową dietę. Kiedy w składzie będzie dużo mięsa oraz składników ułatwiających trawienie i wypróżnianie. Taką karmą jest Petvita. Od kilku miesięcy karmię mojego pieska tą właśnie karmą i widzę znaczną różnice w jego sierści. Jest bardziej lśniąca oraz mniej wypada.

3
Żywienie Psa / Odp: Zamiana na nową karmę
« dnia: Styczeń 03, 2018, 01:42:55 am  »
Zmieniłam karmę mojemu pieskowi jakiś czas temu. Trwało to około 2 tygodnie. stopniowo dawałam mu na zmianę trochę jednej trochę drugiej. Zmieniłam na Petvitę i bardzo się z tego cieszę bo jest poprawa w wyglądzie sierści oraz wypróżnianiu psa. Sierść jest bardziej lśniąca i mniej wypada. Piesek wygląda na zdrowszego. Widać, że mu smakuje. Ma bardzo dobry skład. Polecam tę karmę i zmiany :)

4
Żywienie Psa / Odp: jaką karmę suchą polecacie?
« dnia: Styczeń 03, 2018, 01:34:13 am  »
Polecam karmę z Petvita. Zauważyłam, że po zmianie na tę karmę sierść mojego psa poprawiła się bardziej lśni i mniej wypada. W składzie ma około 60% mięsa i nie ma żadnych zapychaczy czyli zbóż.

Pozdrawiam

Strony: [1]