Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Jagul_eu

Strony: [1]
1
Tematy o gryzoniach / Odp: jaka klatke polecacie dla szczura?
« dnia: Styczeń 05, 2015, 09:50:43 am  »
W zasadzie w każdym sklepie z artykułami zoologicznymi dostaniesz taką klatkę,równie dobrze możesz zamówić ją przez internet i w praktyce wyniesie Cię to taniej,akurat tym się zajmujemy i chętnie pomożemy,doradzimy.

2
Tematy luźne / Odp: Wasze ulubione sklepy internetowe
« dnia: Styczeń 05, 2015, 09:47:19 am  »
Ja z kolei mogę zaprosić do nas gdzie znajdziecie akcesoria dla swoich pupili,zarówno dla psa jak i kota,w razie pytań zawsze służymy swoją radą i pomocą na forum:)

3
Zdrowie Psa / Odp: Mój pies nieustannie sika!
« dnia: Styczeń 05, 2015, 09:45:31 am  »
Wszystko wskazuje na zapalenie pęcherza,ale tylko weterynarz będzie w stanie to stwierdzić,nikt z Użytkowników na forum:) Ewentualnie regularne spacery tak powiedzmy co 2 godziny i dopilnuj aby na każdym z nich piesek się wysikał,może sytuacja się unormuje,tym bardziej że jest to szczeniaczek.

4
Zdrowie Psa / Odp: Opuszczony ogon u psa
« dnia: Styczeń 05, 2015, 09:39:33 am  »
Równie dobrze może być to wspomniane zatrucie jak i nadwyrężenie ogona ( np na skutek nadepnięcia psu na ogon) i nie lekceważyłbym takich objawów. Daj znać jak będziesz już po wizycie u weterynarza jaka była jego diagnoza.

5
Zdrowie Kota / Odp: Mój kot wymiotuje
« dnia: Styczeń 05, 2015, 09:35:48 am  »
Przede wszystkim udaj się z kotkiem do weterynarza bo tylko on będzie w stanie określić czy jest to wina karmy czy też zatrucia pokarmowego,robaków czy jeszcze inna przyczyna. Bez badan nie będziemy w stanie nic stwierdzić i doradzić.

6
Żywienie Kota / Odp: Karma dla dojrzałego kota.
« dnia: Styczeń 05, 2015, 09:32:23 am  »
Bardziej zwróciłbym uwagę na skład danej karmy niż to czy będzie ona jednego rodzaju,oczywiście jest to ważne ale nie najbardziej istotne. Zgodzę się co do Puriny,wszelkie inne typu Whiskas odrzuć bo to typowo marketowe karmy o kiepskim składzie.

7
Pozostałe tematy o kotach / Odp: Pytanie o drapak dla kota
« dnia: Styczeń 05, 2015, 09:30:16 am  »
Drapak prosty wraz z słupkiem będzie najbardziej odpowiedni również jeżeli chodzi o ceny które teraz w sklepach internetowych są o wiele niższe,warto o tym pomyśleć a my chętnie pomożemy,doradzimy:)

8
Zachowanie Kota / Odp: Czy da się oswoić kota z chomikiem?
« dnia: Styczeń 05, 2015, 09:24:11 am  »
Z doświadczenia wiem,że nie jest to dobre rozwiązanie- kot i chomik w jednym mieszkaniu,no chyba że klatka będzie na tyle bezpieczna aby kot nie miał do niej dostępu,wtedy można się nad tym zastanowić. W przeciwnym razie z chomikiem stanie się to co z myszką,kot z natury jest łowcą,trudno go tego oduczyć.

9
Żywienie Psa / Odp: Najlepsze karmy - jakiej firmy?
« dnia: Styczeń 05, 2015, 09:11:36 am  »
Tak jak słusznie mowa o tym powyżej- starajmy się zwracać uwagę przede wszystkim na skład danej karmy,co nie oznacza że te niemieckie są najlepsze i nie uogólniałbym tego aż tak. Np z doświadczenia wiem że warto zwrócić uwagę na takie karmy jak 1st Choice czy Acana,które zawierają optymalną ilość mięsa jak i pozostałych składników.

10
Poznajmy się / Witam
« dnia: Styczeń 05, 2015, 09:08:07 am  »
Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Bardzo się cieszę,że mogę do Was dołączyć i mam nadzieję,że miło i aktywnie spędzę tutaj czas pomagając w wielu kwestiach.

Pozdrawiam

Strony: [1]