Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Petservice_pl

Strony: [1] 2 3 ... 6
1
Żywienie Psa / Odp: jaką karmę suchą polecacie?
« dnia: Maj 08, 2017, 07:57:52 am  »
To też w pewnym sensie zależy od gustu i smaku naszego psa, jeden będzie zachwycony, natomiast drugi jej po prostu nie zje. Grunt aby dana karma dostarczyła naszemu pupilowi optymalnych składników, witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Warto zerknąć także na nasze karmy, chętnie doradzimy podczas wyboru :)

2
Żywienie Psa / Odp: Najlepsze karmy - jakiej firmy?
« dnia: Maj 08, 2017, 07:44:39 am  »
Każdy producent karm ma specjalną serię przystosowana do wieku czy rasy psa, wystarczy tylko poszukać i kierować się składem, zwracać uwagę na to co może zaoferować dana karma dla naszego pupila, to jest moim zdaniem najbardziej istotne. Zaglądaliście może na Petservice.pl ? teraz mamy kilka nowości jeżeli chodzi o karmy, warto zerknąć.

3
Zdrowie Psa / Odp: Weterynarz w Olsztynie
« dnia: Marzec 27, 2017, 09:58:46 am  »
Wszystko zależy od tego jaki stopień złamania wchodzi tutaj w grę,jak skomplikowany, natomiast generalnie uważam że warto zasięgnąć opinii lekarza i udać się na rehabilitację. Pół roku to faktycznie kawałek czasu i już powinny być widoczne postępy po operacji.

4
Żywienie Psa / Odp: pielegnacja psa
« dnia: Marzec 27, 2017, 09:57:05 am  »
Może wstaw link lub zdjęcie tego sprayu do jamy ustnej dla psów, wtedy będziemy mogli powiedzieć na jego temat coś więcej. Ja osobiście nie miałem z nimi styczności, częściej stosuje gryzaki dentystyczne które również zdają egzamin.

5
Żywienie Psa / Odp: Żywienie Psa Alergika
« dnia: Marzec 13, 2017, 08:15:46 am  »
Dla psa ze skłonnościami do alergii polecam tą konkretna karmę
  http://www.petservice.pl/Trovet,Trovet-Hypoallergenic-(Lamb)-LRD-Dog-12.5kg,oferta,4360.html
 

6
Żywienie Psa / Odp: Najlepsze karmy - jakiej firmy?
« dnia: Marzec 13, 2017, 08:14:08 am  »
Z doświadczenia mogę wymienić jeszcze takie karmy jak Nutram K-9 czy Trovet. Wszystkie o bogatym, optymalnym składzie oraz w rozsądnych cenach. Teraz znajdziecie je u nas w ciekawych, wiosennych promocjach :)

7
Żywienie Psa / Odp: karma dla maltańczyka
« dnia: Marzec 06, 2017, 10:54:32 am  »
Wystarczy sprawdzić i porównać skład tych karm i wtedy podjąć decyzję, przecież w zawsze w razie czego można ją także zmienić na inna jeżeli akurat ta konkretna nie przypadnie do gustu Twojemu pupilowi, prawda? Sprawdzałaś podane przeze mnie karmy Nutram i Josera?

8
Żywienie Psa / Odp: jaką karmę suchą polecacie?
« dnia: Luty 11, 2017, 06:39:28 pm  »
W kwestii dobrych i polecanych suchych karm dla swojego pupila, to wybór masz naprawdę szeroki, wiele zależy od Twojego budżetu, proponuję jednak w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na karmy Trovet- chwalone i popularne na wielu forach oraz teraz znajdziesz je u nas w przystępnej cenie.

9
Żywienie Psa / Odp: karma dla maltańczyka
« dnia: Luty 11, 2017, 06:37:46 pm  »
Co prawda są karmy dedykowane dla ras psów, powiedzmy miniaturowych i dużych, jednak wybierając wspomniane przeze mnie Trovet czy Nutram masz pewność iż jest ona bogata w wiele składników niezbędnych do rozwoju i utrzymania prawidłowej wagi psa, wystarczy zawsze zwracać uwagę na składa.

10
Pozostałe tematy o psach / Odp: Przeprowadzka psa z mieszkania na dwór
« dnia: Luty 06, 2017, 10:28:58 am  »
To o czym piszesz jest prawdą i nie możesz w takiej sytuacji zapominać o regularnym spędzaniu czasu ze swoim pupilem i chodzeniu na częste, dłuższe spacery tak aby mógł się swobodnie wybiegać. Daj znać jak wygląda sytuacja oraz jak na przeprowadzkę zareagował pies, cały czas możemy pomóc i podpowiedzieć na forum.

11
Tematy luźne / Odp: nurkowanie psa
« dnia: Luty 06, 2017, 10:25:53 am  »
Tutaj pełna zgoda, chyba najwięcej zależy od rasy psa, bp np: Owczarek Niemiecki nie jest tak skłonny i chętny do nurkowania jak Nowofunland który uwielbia pływać i nie sprawia mu to żadnej trudności. Pływanie można także wytrenować ze swoim psem, trzeba tylko wiedzieć jak się do tego zabrać.

12
Żywienie Psa / Odp: karma dla maltańczyka
« dnia: Styczeń 28, 2017, 12:52:40 pm  »
Zawsze i niezależnie od tego jaką rasę psa posiadamy, warto podawać mu jak najlepszą karmę, bogatą w wiele składników odżywczych, a akurat tak się składa że na naszej stronie Petservice znajdziecie właśnie takie karmy, polecam sprawdzić chociażby Nutram lub Trovet.

13
Pozostałe tematy o psach / Odp: Przeprowadzka psa z mieszkania na dwór
« dnia: Styczeń 28, 2017, 12:49:23 pm  »
A jakiej rasy jest to pies? Początkowo bardzo ciężko będzie mu się przyzwyczaić do mieszkania na dworze, musicie zapewnić mu optymalne warunki: kojec z wybiegiem oraz ocieplaną budę, bez tego ani rusz.

14
Pozostałe tematy o psach / Odp: Nowy przyjaciel rodziny
« dnia: Styczeń 23, 2017, 09:59:16 am  »
To racja, taka decyzja nie powinna być spontaniczna, a raczej dokładnie przemyślana aby nie ucierpiał na tym adoptowany piesek który i tak został już skrzywdzony przez los, pamiętaj o tym. Swoją droga to bardzo miły i dobry gest z Twojej strony iż chcesz zdecydować się właśnie na adopcję, my chętnie pomożemy i doradzimy codo wyboru odpowiedniej karmy, diety dla Twojego pupila.

15
Pozostałe tematy o psach / Odp: Jaka jest według was najlepsza rasa psa
« dnia: Styczeń 23, 2017, 09:50:15 am  »
Przeczytajcie uważnie to co napisaliśmy powyżej, nie ma tak iż jest jedna najlepsza i najgorsza rasa, tym bardziej popadając w skrajności od Labradora do shih-tzu bo przecież każdego psa trzeba wychować oraz poświęcać mu czas, uwagę i zainteresowanie, inaczej będzie on po prostu nieszczęśliwy i zagubiony. Druga rzecz to kwestia odpowiedniego żywienia i podawania dobrej karmy o czym też nie można zapominać.

Strony: [1] 2 3 ... 6