Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Konioteka_eu

Strony: [1]
1
Tematy luźne / Odp: Delfiny
« dnia: Lipiec 07, 2015, 03:09:17 pm  »
Delfiny fascynowały mnie do zawsze,więc chętnie obejrzę pokaz:) Do tej pory nie widziałam żadnego na żywo,wiem ze w fokarium przebywają chyba w Kołobrzegu lub na Helu i tam można je podziwiać:)

2
Tematy luźne / Odp: Wasze ulubione sklepy internetowe
« dnia: Lipiec 07, 2015, 03:08:15 pm  »
A co konkretnie na allegro? Bo niestety ale nie kupisz tam wszystkiego,a już na pewno jakość nie bedzie na podobnym poziomie,w związku z czym polecam jednak sklepy internetowe,u nas znajdziecie szeroki wybór artykułów jeździeckich,akcesoriów dla koni:)

3
Pozostałe tematy o kotach / Odp: Pytanie o drapak dla kota
« dnia: Lipiec 07, 2015, 03:06:07 pm  »
Czyli jest nas więcej:) Ale chyba już taki ich urok,chociaż mam znajomą której kot bardzo polubił drapak,może to też kwestia gustu i materiałów z jakiego jest on wykonany.

4
Tematy o gryzoniach / Odp: CZY LUBISZ ZWIERZĘTA?
« dnia: Lipiec 07, 2015, 03:05:10 pm  »
Pełna zgoda,jeszcze rozumiem pies,kot czy hodowla kuni lub drobiu,ale wąż czy tarantula to wg mnie gruba przesada,te zwierzęta są akurat zbyt niebezpieczne aby trzymać je w domu.

5
Pozostałe tematy o kotach / Odp: Pytanie o drapak dla kota
« dnia: Kwiecień 13, 2015, 01:25:05 pm  »
Na początku koty zawsze są niechętne do nowości,zresztą to dotyczy każdego zwierzęcia,ale akurat do drapaka powinny się dosyć szybko przekonać,w końcu to połączenie przyjemnego z pozytecznym:)

6
Zachowanie Kota / Odp: Dlaczego kot przynosi właścicielowi myszy?
« dnia: Kwiecień 13, 2015, 01:22:56 pm  »
Ćmy? szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę o tym aby kot przynosił właścicielowi ćmy,w sumie to dosyć ciężko jest ją złapać,rozumiem jeszcze chrząszcza,ale to także rzadkość.

7
Poznajmy się / Witam
« dnia: Kwiecień 13, 2015, 01:20:26 pm  »
Witam Wszystkich Użytkowników na forum:) Bardzo się cieszę,że mogę do Was dołączyć i mam nadzieję,ze miło i aktywnie spędze tutaj czas,pomagając w wielu kwestiach. Moje zainteresowania i hobby to oczywiście zwierzęta,a w szczególności konie:).


Pozdrawiam.

Strony: [1]