Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - nadiya007

Strony: [1]
1
Pozostałe tematy o psach / Odp: LISY - czy nic nie grozi szczeniaczkowi?
« dnia: Grudzień 04, 2015, 10:08:41 pm  »
uznam to za prowokacje.. bo nie wyobrażam sobie sytuacji w której bierze się szczeniaka ( tu też jestem bardzo ciekawa kto wydał 3 tygodniowego szczeniaczka!!??) z zamiarem trzymania go na dworze .. przy takiej pogodzie ? brak odpowiedzialności i wyobrazni .. mam nadzieję,że to maleństwo trafi w inne "ręce" do ludzi którzy zaopiekują się nim jak trzeba ..

2
Pozostałe tematy o psach / Odp: Adopcja psa pomocy
« dnia: Grudzień 04, 2015, 10:03:06 pm  »
hej . Z racji tego ,że mam drugiego już adoptowanego psa jestem w stanie co nieco podpowiedzieć :)
co do rzeczy to tak jak najbardziej wszystkiego jego rzeczy zabierz z poprzedniego domu .. będzie czuł ,że to coś znajomego mu więc stres delikatnie się zmniejszy. Nie absorbujcie go sobą na początku , dajcie mu poznać nowy dom i teren.
w razie pytań proszę pisać :)
powodzenia :)

3
Żywienie Psa / Karma PURINA PRO PLAN - opinia
« dnia: Grudzień 04, 2015, 08:33:23 pm  »
Ostatnio udało mi się dostać do akcji testowania karmy którą oferuje PURINA. Jest to seria PRO PLAN dla psów ras średnich czyli MEDIUM.
Z racji tego,że mam shar pei'a a one zazwyczaj są albo bardzo wybredne albo reagują alergią na karmę miałam obawy lekkie. Jakież było moje zdziwienie gdy po wsypaniu karmy mój pies zaczął ją jeść w zaskakującym tempie :) Po jakimś już czasie podawania systematycznie tej karmy nie zaobserwowałam żadnych zmian skórnych ( alergii ) . Pies bardzo dobrze ją toleruje i nie mam było problemu przy zmianie z wcześniejszej innej formy karmy.
Smakołyki dentystyczne znikneły szybciej niż się pojawiły :D Bardzo "apetyczny" zapach po otwarciu paczki tak zaciekawił naszego psa ,że musiał od razu wszamać :)
Polecam karmę PURINA PRO PLAN Medium z kurczakiem wszystkim właścicielom psów , bez obaw można podawać ją również psom z problemami skórnymi bądz z sierścią bo zauważyłam,że mniej jej wypada :)
Czekam na opinie osób którym podarowałam próbki czy tak samo jak ja są zadowoleni :)
Serdecznie polecam :)

Strony: [1]