Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Brookie

Strony: [1]
1
Za jakis czas planuje kupic dwie kroliczki, jedna rasy syjamski wielki, a druga rasy srebrzysty francuski, oraz szynszylka koloru czekoladowego. Nie wiem, ile moga te zwierzaczki kosztowac, stad moje pytanie.

2
Tematy luźne / Pogaduchy o naszych zwierzakach :)
« dnia: Styczeń 24, 2017, 03:12:14 am  »
Co tam dziś u waszych zwierzaczków było słychać? :) Moja sunia latała w tą i z powrotem przez 5 minut od jednego pokoju do drugiego, na łóżko, i z powrotem  ;D Mruczuś bacznie obserwował mnie, jak kroiłam ziemniaki  :D Króliczkom oczy się  ucieszyły, jak dałam im marchewkę, a kosze często dziś pałaszowały sobie sianko w łapkach :)

3
Kulinaria / Z czym najbardziej lubicie ziemniaki?
« dnia: Styczeń 24, 2017, 02:49:30 am  »
Ja kocham je z odrobiną mleka, czosnkiem, pieprzem czarnym, startą cebulą, startym ogórkiem i masłem, przepyszne :)

4
Żaba / Jakie są gatunki domowych żab?
« dnia: Styczeń 24, 2017, 02:41:39 am  »
Za jakiś czas planuję kupić sobie kilka żabek, ale takich, które są nastawione przyjaźnie do człowieka. Najbardziej mi zależy na tym, żeby mieć 4 żabki innych kolorów i gatunków. Dziękuję za wpisy :)

5
Tematy o ptakach / Jakie ptaszki macie?
« dnia: Styczeń 24, 2017, 02:02:55 am  »
Ja jeszcze nie mam, ale planuję kupić kilka latających przyjaciół :)

6
Jaszczurki / Jakie kolory jaszczurek najbardziej wam się podobają?
« dnia: Styczeń 24, 2017, 02:00:30 am  »
Ja się zakochałam w niebieskich i fioletowo - różowych jaszczurkach :)

7
Jaszczurki / W jakim sklepie zoologicznym w Warszawie są przyjazne jaszczurki?
« dnia: Styczeń 24, 2017, 01:59:28 am  »
Za jakiś czas planuję kupić jaszczurki i chciałabym, żeby moi przyszli pupile byli przyjaźni. Oglądałam w sieci trochę filmików, na których są dość agresywne np. legwany i bardzo bym nie chciała, żeby moje przyszłe zwierzątka takie były.

8
Wyposażenie / Co żółwik lądowy powinien mieć w terrarium?
« dnia: Styczeń 23, 2017, 10:48:56 pm  »
Za jakiś czas będę mieć żółwika i chciałabym się dowiedzieć, co on musi mieć w terrarium oraz co jest nieobowiązkowe, ale można dodać.

9
Zachowanie Kota / Mój kotek śpi z mamą, a ze mną nie chce :(
« dnia: Styczeń 23, 2017, 10:44:11 pm  »
Mruczuś codziennie kładzie się spać z mamą, a do mojego pokoju nawet nie wchodzi :( Wiem, że mnie lubi, więc na pewno mnie nie unika w ten sposób. W innych pokojach daje mi się głaskać i wymieniamy czułości :) Kiedyś, jak byłam mała, to spał z każdym. Nie wiem, czemu się to zmieniło  :o

10
Żółw / Czy żółwie stepowe są złośliwe?
« dnia: Styczeń 23, 2017, 10:38:28 pm  »
Już od trzech osób to słyszałam i jestem ciekawa, czy to prawda, czy tylko oni trafili na złośliwców :)

11
Poznajmy się / Helloł :)
« dnia: Styczeń 22, 2017, 01:51:59 am  »
Mam na imię Karola, mam 19 lat i mieszkam w Warszawie :) Mam kotka Mruczusia, piesię Bumi, dwie kosze Tosię i Zulę i dwa króliki Pusię i Tabiego :)

12
Przeglądałam w necie odmiany barwne szylków i straaasznie mi się spodobały odmiany goldbar i angora. Czytałam, że bardzo rzadko można je dostać w Polsce, ale chciałabym się Was spytać, czy może nie wiecie, gdzie można je dostać. Jeśli znacie hodowle hobbystyczne z tymi odmianami gdzieś blisko Polski, np. w Czechach lub Niemczech to też możecie dać namiary. Ogromnie dziękuję za odpowiedzi  ;D

13
Zachowanie Psa / Straszna zazdrość mojej psinki o inne zwierzaki
« dnia: Styczeń 15, 2017, 07:47:31 pm  »
Moja sunia jest bardzo zazdrosna, kiedy nawet wołam innego zwierzaka w domu. Czy można jakoś zaradzić jej zazdrości? Moje koszatniczki się jej boją przez to, bo wtedy staje się ciut agresywna w stosunku do tych zwierząt, o które jest zazdrosna.

14
Za dwa tygodnie będę mieć króliczkę i szynszylkę. Chciałabym się dowiedzieć, ile czasu zajmie im przyzwyczajenie się do nowego otoczenia i zadomowienie się. Dodam, że zwierzaczki nie są płochliwe i lubią ludzi.

Strony: [1]