Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - ojeja

Strony: [1]
1
Pozostałe tematy o psach / proszę o zablokowanie ..
« dnia: Lipiec 03, 2017, 03:06:54 pm  »
szanowny adminie, proszę o zablokowanie "użytkowników" - ThomasEa i RichardBuh. Na różnych wątkach wrzucają nie związane z tymi wątkami posty, na których to umieszczone są linki.

2
Pozostałe tematy o psach / podpinane reklamy innych użytkowników
« dnia: Marzec 08, 2016, 07:46:52 pm  »
czy reklamy pisane przez użytkowników, a reklamujące ich (?), bądź znajomych prowadzone biznesy, muszą być pisane przez tych użytkowników na wątkach w ogóle nie związanych z tymi reklamami? Nie wiem czy napisałam ze zrozumieniem, ale już parę razy spotkałam się z takim przypadkiem kiedy na wątku np "jak kosztowny jest wyjazd z psem....", podpięty jest post o kasach fiskalnych, czy o betoniarni w poznaniu. Jest to trochę nie w porządku, bo ja i inni użytkownicy chcemy przeczytać i ewentualnie dodać jakiś wpis od siebie, ale na temat na jaki został założony wątek a nie chcemy czytać o betonie czy kasie fiskalnej. Podobnie jest z wątkiem "nieznośny york", gdzie "dołożony jest post pt."Najlepsze pożyczki od zaraz". Ludzie opamiętajcie się, chcecie się, czy swoich znajomych, bądx swoją pracę promować, to róbcie to na osobnym wątku, w innym dziale, a nie róbcie zamieszania w postach. Szanowny adminie, zrób coś z tym fantem

3
Uwagi - Sugestie - Pytania ... / troll?
« dnia: Marzec 19, 2013, 08:49:09 pm  »
szanowny adminie, tudzież i modzie. Z wątków (na podstawie angielskich tytułów (strach je przeczytać żeby nie "ściągnąć" sobie jakiegoś wirusa na kompa)) jakie pojawiły się ostatnio na forum mozna sądzić że "zagnieździł" się tu troll. Czy szanowni admin i mod, mogli by "coś" z tym fantem zrobić?

Strony: [1]