Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - ojeja

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Zachowanie Psa / Odp: uciekający pies
« dnia: Listopad 24, 2018, 08:39:11 pm  »
Taki psiak ma jeszcze pstro w głowie ale można przymocować do obroży lokalizator GPS. Pomaga on ustalić miejsce pobytu psa a nawet kiedy się oddali poza wyznaczony teren. w każdej chwili można sprawdzić na smartfonie co aktualnie porabia piesek.
to jest wątek z przed pięciu lat. Więc w tym momencie psiak ma już 5 (słownie PIĘĆ) lat. Zatem problem jest już rozwiązany.

2
Zdrowie Psa / Odp: Endoproteza Stawu Biodrowego
« dnia: Listopad 03, 2018, 11:20:39 pm  »
Mi wydaje się, że ceny mogą być realne. Jednak w przypadku skomplikowanych chorób czy urazów koszta leczenia wzrastają.
wiesz, ja bardzo sceptycznie podchodzę do takich zbiórek. 1.-Wiele razy spotkałam się z tym, że ktoś zbierał na bardzo chorego zwierzaka pieniądze, a potem przez przypadek okazywało się że ktoś w ten sposób uzbierał sobie na wakacje, czy na jakieś inne rzeczy wogóle nie związane ze zwierzakiem. 2.-Poza tym, mamy również świetnych lekarzy ortopedów, w niczym nie ustępujących tym w czechach, a nawet lepszych. 3.-Moja sunia - tak się składa - również bierze leki na padaczkę, również bromek i koszt tych leków miesięcznie wynosi mnie 120 zł. CYTAT - , mam również kotkę Kitkę tez znajdę biedna którą przygarnęłam i która ma chorą trzustkę i również co 3 miesiące musi mieć badania krwi to koszt ponad 200zł. - Nie, nie muszą być robione badania krwi tak często (kreon kosztuje ok 10zł).

3
Tematy luźne / Odp: Bóle stawów
« dnia: Październik 17, 2018, 11:04:28 pm  »
wydaje mi się, że z takim problemem powinnaś raczej poszukać jakiegoś forum o zdrowiu, a nie zadawac pytanie na forum o zwierzetach, gdzie głównymi tematami są posty o psach i kotach. Mimo iż ów post zamieściłaś w "hydeparku"

4
Zdrowie Psa / Odp: Endoproteza Stawu Biodrowego
« dnia: Lipiec 15, 2018, 09:56:02 pm  »
(....) Kama jest leczona na padaczkę u Dr. Tamary Sobolowej. Kama jest na lekach przeciwpadaczkowych koszt miesięczny leków i bromku który jest lekiem robionym to ponad 300zł (...)
nie myśl że się czepiam, ale chce zapytać co to za leki że są aż tak drogie, że miesięcznie wydajesz na nie 300 zł

5
Zachowanie Psa / Odp: Pies w ogrodzie
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 09:18:33 pm  »
w domu, a do ogrodu wychodzić razem z nim. Bawić się, uczyć podstawowych komend. Zabierać na spacery po za ogród, żeby również poznawał i inną okolicę

6
Pozostałe tematy o psach / Odp: Jak wytresować psa?
« dnia: Styczeń 24, 2018, 07:58:02 pm  »
psa można wyszkolić w każdym wieku. Socjalizacja nie jest jedynym czynnikiem potrzebnym do szkolenia. Z tego co napisałaś, zrozumiałam że pies nie był uczony odpowiednich zachowań i dlatego macie pewne problemy. Ale uwierz mi, dobre chęci, konsekwencja w działaniu i pokazanie psu czego od niego oczekujesz, a czego nie akceptujesz dają dobre wyniki. Fakt, jeśli pies ma jakieś utrwalone swoje zachowania, które ci sie nie podobają i ich nie akceptujesz, to odkręcenie tego zajmie trochę czasu. Ale się da. I nie mówię tu o całkowitym wyeliminowaniu tych zachowań, ale najpierw o zmianie a potem można się postarać o wyeliminowanie tychże

7
Pozostałe tematy o psach / Odp: Jak wytresować psa?
« dnia: Styczeń 20, 2018, 09:18:44 pm  »
...Byliśmy z nim nawet u psiego trenera, ale niestety też nie podołał...
widocznie to nie był trener skoro nic ze szkolenia nie wyszło

8
Żywienie Psa / Odp: żywienie rocznego owczarka
« dnia: Listopad 29, 2017, 12:11:13 pm  »
(.....) ja kupuję mu taką oto karmę:
https://sklepzkarmami.pl/forza10-legend-line/11229-forza10-legend-maintenance-evolution-digestion-karma-bezzbozowa.html
uważasz że karma, która ma w składzie na pierwszym miejscu "trawę" a potem olej rybny, tłuszcz a kurczaka i AŻ 5% mięsa z kurczaka jest dobrą karmą? To chyba nie natrafiłeś jeszcze na dobrą bez zbożową karmę która w swoim składzie ma dużą zawartość mięsa

9
Poznajmy się / Odp: Adrianna, miłośniczka zwierząt
« dnia: Październik 27, 2017, 11:49:51 pm  »
witaj Adrianno :). Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa

10
Zdrowie Psa / Odp: Mocne zadrapania/ugryzienia, blizny.
« dnia: Sierpień 06, 2017, 05:54:19 pm  »
brat powinien dostać w p... za niedopilnowanie bądź pozwolenie (tak takie przypadki też się zdarzają - na zasadzie który silniejszy) na kontakt z innym psem. Ranę możesz przemyć rivanolem, W aptece możesz kupić maść/żel "SOLCOSERYL" i tym mu posmarować. Rany oczywiście że się zagoją i zarosną sierścią, ale w tych miejscach, szczególnie w tym gdzie ta rana jest głębsza, sierściuszka będzie trochę rzadsza. Jeśli brat jest osobą pracującą, to na twoim miejscu po wizycie u weterynarza, dała bym mu rachunek i kazała bym sobie zwrócić pienądze za wizytę i wdrożone leczenie.
 

11
(.....)
Co byście zrobili na moim miejscu? Czekam na rady.
(....)
poszli do weterynarza zrobić psu badania.

12
Pozostałe tematy o psach / Odp: proszę o zablokowanie ..
« dnia: Lipiec 03, 2017, 08:16:04 pm  »
szanowny adminie, proszę o zablokowanie "użytkowników" - ThomasEa i RichardBuh. Na różnych wątkach wrzucają nie związane z tymi wątkami posty, na których to umieszczone są linki.
Oraz użytkowanika JimmyNap, zalogował się niedawno i również wrzucił dziwne linki

13
Pozostałe tematy o psach / proszę o zablokowanie ..
« dnia: Lipiec 03, 2017, 03:06:54 pm  »
szanowny adminie, proszę o zablokowanie "użytkowników" - ThomasEa i RichardBuh. Na różnych wątkach wrzucają nie związane z tymi wątkami posty, na których to umieszczone są linki.

14
Higiena Psa / Odp: Kąpanie w szarym mydle
« dnia: Czerwiec 08, 2017, 12:53:31 pm  »
można, ale trzeba dosyć długo psa płukać żeby mydło wypłukać. Szampony nie są az tak drogie (pomijam te "specjalistyczne"), koszt takiego to przewaznie ok 15 zł. A ponieważ to koncentraty to starczają na dosyć długo. Więc jeśli nawet wydała byś te 50 zł to i tak przez jakiś czas masz zapewnione kąpanie psa. No chyba że twój pies jest kąpany co tydzień

15
Higiena Psa / Odp: Codzienna pielęgnacja
« dnia: Czerwiec 08, 2017, 12:48:34 pm  »
ja używam szczotki do czesania

Strony: [1] 2 3 ... 5