Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - jadwiga

Strony: [1]
1
Tematy luźne / Odp: Wasze ulubione sklepy internetowe
« dnia: Kwiecień 14, 2016, 01:25:08 pm  »
Skoro mowa o dobrych,ulubionych sklepach internetowych,to w wolnej chwili możecie zerknąć także do nas,gdzie znajdziecie wiele ciekawych artykułów dla swoich zwierząt czy do wyposażenia akwarium w rozsądnej cenie :)

Do nas, tzn gdzie? Ja ostatnio kupowałam w CBDZOE zawieszki umożliwiające szybką identyfikację zwierzęcia. Też polecam tam zajrzeć, bo można tam kupić też strzykawki z mikroczipami za niewielkie pieniądze.

2
Pozostałe tematy o psach / Odp: Nowy przyjaciel rodziny
« dnia: Październik 08, 2015, 03:17:32 pm  »
Jakie pieska nie przygarniesz to będzie dobrze. :) Ja uważam, że najlepsze co można zrobić w obliczu utraty kochanego psiaka to wziąć jak najszybciej kolejnego. Jak adopotujesz jakiegoś psiaczka ze schroniska czy jednego z azyli to zapewnisz mu opiekę i godziwy byt, a to najważniejsze. Pomyśl tak, że Twój piesek na pewno by tego chciał. :) Tylko pamiętaj o tym jak w dzisiejszych czasach ważne jest czipowanie psów. No i stała kontrola weterynaryjna.
A jak już będziesz miała nowego przyjaciela to koniecznie pokaż nam fotki. :)

3
Tematy luźne / Wasze ulubione sklepy internetowe
« dnia: Maj 06, 2014, 03:32:50 pm  »
szukam ostatnio jakis fajnych sklepow internetowych, z butami, ale nie tylko, wiec jesli macie cos ciekawego to dajcie znac :)

4
Uwagi - Sugestie - Pytania ... / Naszyjniki z psami
« dnia: Grudzień 19, 2013, 09:24:42 am  »
Czy ktoś z Was zna jakąś dobrą firmę robiącą efektowne srebrne wisiorki z różnymi rasami psów? Widziałam kiedys na wystawie takei stoisko, ale od tego czasu nie mogę trafić na taki sklep.

5
Tematy luźne / Co dla dzieci, nie dla psów?
« dnia: Grudzień 17, 2013, 11:05:02 am  »
Słuchajcie, chcę się poradzić. Moje dziecko jest zachwycone fototapetami ze zdjęciami kotków jakie widziało w domu koleżanki. Mała szaleje i ona chce. Ja z kolei słyszałam, że westie nie reagują najlepiej na takie dekoracje. Prawda to czy łeż? Rzeczywiście terriery są tak tchórzliwe czy coś w tym jest?

6
Zdrowie Psa / Odp: Który pies do mieszkania w bloku ??
« dnia: Grudzień 05, 2013, 03:54:28 pm  »
Ja jestem z Yorkiem! Nie potrzebują dużo przestrzeni, chętnie się bawią i dają dużo radości. Najfajniejsze w nich jest to, że nie trzeba po niech sprzątać sierści, ponieważ mają włosy ;D. To jest bardzo duży plus. Mieszkanie nie jest brudne, a wszystkie ciuchy nie są poobklejane. Można się cieszyć z posiadania psa, a przy okazji mieć czysty dom.

7
Zdrowie Psa / Odp: gruczolak odbytu
« dnia: Grudzień 05, 2013, 03:48:57 pm  »
Też tak myślę, pies powinien być pod stałą opieką weterynaryjną. Dosyć dużo tych dolegliwości. Warto zrobić dokładnie wyniki włącznie z morfologią. Niestety za tymi problemami zdrowotnymi stoi też wiek pieska. Na pewno intensywne spacery w jakimś stopniu pomogą z nadwagą. Głowa do góry ; )

8
Zdrowie Psa / Odp: Problemy z niedowagą lub nadwagą u psów
« dnia: Grudzień 05, 2013, 03:37:23 pm  »
Otóż to, kolor kału jest istotny. Tak jakby każdy kolor odpowiada różnym chorobom (tak mi mówił weterynarz). Np. żółty świadczy o nie przyswajaniu tłuszczu z pokarmu. Może Twój pies ma problem tego typu.

Strony: [1]