Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Brookie

Strony: 1 [2]
16
Zachowanie Psa / Odp: Straszna zazdrość mojej psinki o inne zwierzaki
« dnia: Styczeń 22, 2017, 03:23:12 pm  »
Ważne, aby zwierzęta spędzały jak najwięcej czasu w swoim towarzystwie. Koniecznie zadbaj też o to, aby sunia nie poczuła się odtrącona. Poświęcaj jej jeszcze więcej czasu niż zwykle i nie pozwól, aby koszatniczki zawładnęły całą Twoją uwagą.

Moja sunia jest prawie non stop przy koszach. Często je obserwuje. Codziennie przytulam Bumkę, całuję ją, bawię się z nią, wymieniamy czułości :) Poświęcam jej prawie cały dzień, bo nie wychodzę z domu. Wszystkim zwierzakom w domu poświęcam bardzo dużo czasu, po równo, tylko mam wrażenie, że Bumi ma coś takiego, że chce mieć właściciela tylko dla siebie, bo nawet, jak się przytulam z mamą lub chłopakiem, to nawet wtedy piesia jest zazdrosna, zazdrostka mała :)

17
Poznajmy się / Helloł :)
« dnia: Styczeń 22, 2017, 01:51:59 am  »
Mam na imię Karola, mam 19 lat i mieszkam w Warszawie :) Mam kotka Mruczusia, piesię Bumi, dwie kosze Tosię i Zulę i dwa króliki Pusię i Tabiego :)

18
Przeglądałam w necie odmiany barwne szylków i straaasznie mi się spodobały odmiany goldbar i angora. Czytałam, że bardzo rzadko można je dostać w Polsce, ale chciałabym się Was spytać, czy może nie wiecie, gdzie można je dostać. Jeśli znacie hodowle hobbystyczne z tymi odmianami gdzieś blisko Polski, np. w Czechach lub Niemczech to też możecie dać namiary. Ogromnie dziękuję za odpowiedzi  ;D

19
Zachowanie Psa / Odp: Straszna zazdrość mojej psinki o inne zwierzaki
« dnia: Styczeń 22, 2017, 01:41:07 am  »
To prawda, sunia może reagować z zazdrością na każde inne nowe zwierze które pojawi się w domu i poniekąd jest to normalne. Postaraj się podać więcej szczegółów, np: to w jakim wieku jest sunia oraz jaka to rasa psa, wtedy postaramy się pomóc.

Bumi ma niecałe półtora roku i jest mieszanką jamnika i kundelka.

20
Zachowanie Psa / Straszna zazdrość mojej psinki o inne zwierzaki
« dnia: Styczeń 15, 2017, 07:47:31 pm  »
Moja sunia jest bardzo zazdrosna, kiedy nawet wołam innego zwierzaka w domu. Czy można jakoś zaradzić jej zazdrości? Moje koszatniczki się jej boją przez to, bo wtedy staje się ciut agresywna w stosunku do tych zwierząt, o które jest zazdrosna.

21
Za dwa tygodnie będę mieć króliczkę i szynszylkę. Chciałabym się dowiedzieć, ile czasu zajmie im przyzwyczajenie się do nowego otoczenia i zadomowienie się. Dodam, że zwierzaczki nie są płochliwe i lubią ludzi.

Strony: 1 [2]