Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - sylwia4012

Strony: [1]
1
Tematy luźne / Odp: Wasze ulubione sklepy internetowe
« dnia: Lipiec 10, 2014, 10:45:59 pm  »
Ja raczej też nie robię zakupów przez internet. Podchodzę do tego sceptycznie, nie wiem dlaczego ;) Ostatnio tylko kupiłam  karafkę dla taty na prezent. Jak na razie jest zadowolony, może z czasem przekonam się do zakupów przez internet, ten zakup był akurat bardzo trafny :)

2
Tematy luźne / Czy przyjmują pieski w Accor w Krakowie?
« dnia: Maj 18, 2014, 08:45:17 am  »
Czy ktoś może się orientuje, czy w Krakowie przyjmowane są zwierzęta? Nie chce zostawiać pieska u znajomych, a wyjeżdżam na weekend do Krakowa. Byłam tam już w zeszłym roku, ale nie pamiętam, czy było coś odnośnie zwierząt. Wtedy piesek został z mężem, a teraz wyjeżdżamy całą rodziną.

3
Tematy o akwarystyce / żwirek ozdobny
« dnia: Luty 23, 2014, 01:13:13 pm  »
Mąż uwielbia akwarium i swoje rybki, ale jakieś takie jest szare i smutne. Znalazłam przy okazji zakupów dla naszego psa kolorowy żwirek i chciałam zapytać znawców, czy można taki spokojnie używać w akwarium, tak dla ożywienia (mężowi trudno pewne rzeczy wytłumaczyć jak sobie coś ubzdura, ale może jak mu pokaże opinie to się zdecyduje na lekką zmianę)

Strony: [1]