Aktualności:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - jowita21

Strony: [1]
1
Tematy luźne / Odp: Jakie sprzęty turystyczne zabieracie?
« dnia: Listopad 08, 2018, 01:57:25 pm  »
Niezależnie od tego co zabierzecie w swoim bagażu, warto zabezpieczyć się na wypadek jego utraty. Nie wiem czy słyszeliście o usłudze Bezpieczny Bagaż od mySafety. W mojej ocenie - mega fajne rozwiązanie. Nadają bagażowi unikalny numer, bagaż zostaje oznaczony zawieszką - łatwiej go zidentyfikować. Pomagają w procedurach na lotnisku jeśli bagaż zaginie, a także w procedurze zwrotu - jeśli ktoś znajdzie nasz bagaż. Tutaj https://www.mysafety.pl/bagaz jest więcej informacji.

2
Tematy luźne / Odp: Wasze ulubione sklepy internetowe
« dnia: Lipiec 31, 2018, 02:32:12 pm  »
Jednym z moich ulubionych sklepów internetowych jest ten sklep z meblami: https://www.kupujemymeble.pl/szafy-przesuwne.html. Naprawdę uważam, że ich oferta jest dostosowana do mojego gustu, prawie wszystko tam mi się podoba :) gdyby tylko ktoś dał mi wolną rękę i pełen portfel... :)

3
Tematy luźne / Mieszkania rynek wtórny warszawa - coś na wynajem
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 11:05:49 am  »
Właśnie szukam czegoś do wynajęcia na przynajmniej kilka lat. Synowie dostali się na studia na UW, na ten sam wydział i szukam im lokum. Interesują mnie mieszkania z rynku wtórnego w Warszawie i najbliższej okolicy. Może coś doradzicie?

4
Poznajmy się / Cześć wszystkim
« dnia: Listopad 29, 2016, 01:40:47 pm  »
Witam wszystkich użytkowników, jestem Jowita :)

Strony: [1]