Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: czy on jest chory?  (Przeczytany 3533 razy)

shihtzu2

• Podglądacz
czy on jest chory?
« dnia: Wrzesień 08, 2014, 07:05:33 pm »
Witam mam problem związany z psem.Chodzi o to że nie czuje pociągu do mojej suczki ,drugi raz już sunia ma cieczkę a on nic ,nie wącha w ogóle  nią się nie interesuje . Inne psy kiedy wyjdę na spacer z suczką uganiają się za nią. Samiec ma 1 rok i 8 miesięcy rasy shih tzu i suczka 5 letnia też rasy shih tzu. Czy jest jakaś choroba z tym związana ? z góry dziękuję za odpowiedz :)

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Ares_biz_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: czy on jest chory?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2014, 03:42:28 pm »
Czy pies jest po sterylizacji? Bo jeżeli tak to nic dziwnego,że straci zainteresowanie suczką. Poza tym zawsze możesz udać się do weterynarza na badania kontrolne,to byłoby nawet wskazane.

Franklin90

• Podglądacz
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2014, 09:22:55 am »
Ja koniecznie poszedłbym z piesiem do weterynarza;] robię to co 3 tyg. ze swoim;/ mój ma padaczkę... pierwszy właściciel tak go załatwił;/ od razu Twojego pieska obejrzy specjalista ;] w tym okresie nawet warto zobaczyć czy nie ma np. kleszcza. Zapłacisz za wizytę ale będziesz spać spokojnie

ojeja

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 18, 2014, 01:01:01 pm »
oo czyżbyś chciała mieć kundelki że tak się martwisz tym faktem?
Psy sprawiają ból jedynie wtedy gdy odchodzą ...
sześćsetjeden.cztery.cztery.trzy.dziewięć.cztery.dwa ;)

KuchniaPupila.pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 29, 2014, 06:58:25 pm »
Nawet nie w tym rzecz,generalnie myślę ze warto udać się z psem do weterynarza,tym bardziej jeżeli planujesz mieć w przyszłości szczeniaki. Czy zauważyłaś jeszcze jakieś niepokojące objawy? Jak pies zachowuje się w stosunku do innych suk? Postaraj się opisać szczegóły.

Pintrut

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2016, 09:04:15 am »
Może ma emocjonalną klatkę w głowie i boi się właśnie z niej wyjść i nie może zrobić czegoś czego nigdy nie robił.

Petshooop_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2017, 09:23:34 am »
Być może tak jest, natomiast nie stwierdzimy tego z perspektywy forum nie widząc zachowania psa na co dzień. Problemy mogą być tutaj natury czysto zdrowotnej i warto w pierwszej kolejności zbadać pupila pod tym kątem.