Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Cmentarz dla zwierząt w Krakowie?  (Przeczytany 6442 razy)

Fafikowa

• Podglądacz
Cmentarz dla zwierząt w Krakowie?
« dnia: Maj 08, 2013, 03:42:33 pm »
To moje pierwsze pytanie tutaj, więc przy okazji witam wszystkich :)

W Polsce mamy tylko kilka takich cmentarzy, jednak rejon Krakowa jest ich zupełnie pozbawiony. Moja psina ma już 13 lat i zbliża się nieuchronne...nie można pochować psa w ogrodzie, w lesie itd. Tylko czemu mamy być karani, skoro samo miasto o tym nie myśli? Kiedyś byłam już w takiej sytuacji i jestem "skazana" na upamiętnianie psa na ogrodzie wiecznej szczęśliwości, bo zapalenie wirtualnej świeczki dla psa na szczęście nie jest karane.

Czy ktoś słyszał coś w sprawie powstania takiego cmentarza w Krakowie/okolicy?

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Nataliaa ;)

• Moderatorska Fala
  • Raczkujący bywalec
  • Bo w życiu nie chodzi o to, by sympatię zdobywać..
    • Status GG
Odp: Cmentarz dla zwierząt w Krakowie?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2013, 08:30:30 pm »
http://m.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110125/MAGAZYNDOMOWY/870498198 ;)
Z tego co przeczytałam, to Kraków dostał zgodę na budowę psiego cmentarza, ale wciąż trwają spory o miejsce budowy ;)
No i oby Twoja psina żyła jak najdłużej :)
Nic nie ogrzeje serca tak, jak zimny psi nos <3

Viktoria

• Raczkujący bywalec
  • **
  • Zakochana w Akitach
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2013, 09:35:21 pm »
Życzę twojemu pieskowi aby żył jak najdłużej. :)
A co do cmentarza dla zwierząt, to nic o tym nie słyszałam.
Tylko gdzie my mamy chować psy skoro wszędzie jest zabronione ?  :-[
,,Za­rozu­miałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tyl­ko dla­tego że są nieme dla je­go tępej percepcji. " ~ Mark Twain

Malva188

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2013, 12:52:48 pm »
Według mnie budowanie takich cmentarzy dla zwierząt to głupota! (bez obrazy dla wszystkich którzy uważają inaczej) Ludzie do reszty już poszaleli bo myślą że zwierze ma takie same prawa jak człowiek dlatego robią pieskom śluby, urodziny i inne pierdoły, oczywiście wydając przy tym pełno kasy...
Powinno się chować zwierzęta tak jak dawniej, przecież w tedy ludzie tak robili i nikt nie narzekał. Jeżeli ludzkość będzie iść dalej w takim kierunku to zaraz wszyscy będą iść na cmentarze by wieszać nagrobki z napisem ,,Tu umarła mrówka Patrycja." A poza tym nasz kraj jest strasznie zadłużony a oni jeszcze cmentarze dla zwierząt będą kupować!! A co twojego pieska to życzę by żył jak najdłużej :)

GlodnyZwierzak_pl

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2013, 03:48:18 pm »
Ja mam podobne zdanie na ten temat,budowanie czy urządzanie takich cmentarzy dla zwierząt nie jest dobrym wyjściem,każdy właściciel wie co należy zrobić z ciałem zmarłego pupila i jest to w dużej mierze indywidualna kwestia.
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.