Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: gruczolak odbytu  (Przeczytany 5550 razy)

asiak

• Podglądacz
gruczolak odbytu
« dnia: Sierpień 12, 2013, 11:39:31 am »
Witajcie mam kilka pytań ,odnośnie mojego 10 letniego kundla.Rok temu przeprowadzono ,wypalania mu guzów w odbycie , i wykastrowania ,wszystko by było fajnie ale po 2 miec. jest powrót do tego strasznie mi utył ,do tego ma tego guza ,i nie ładnie mi pachnie jak są upały to leci mu krew z tego .Na dodatek jest otyły po schodach zejdzie ale już z powrotem już nie za bardzo .Ma też problemy z kręgosupem i problemy z tarczycą .Naj bardziej mnie boli jak ludzie mówią że mam go uspać ,ma wole życia ,byłam u lekarza i nie zgodził na uspanie Moje pytanie jak go odchudzić ,bo chodzenie to ostanie rzecz jaką lubi i jakie leki mu da na tą tarczycę bo też są problemy proszę o odp.pozdrawiam  :'( 

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

GlodnyZwierzak_pl

• Raczkujący Gadacz
Odp: gruczolak odbytu
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2013, 02:18:03 pm »
Moim zdaniem z tymi wszystkimi pytaniami odnośnie konkretnej choroby oraz wieku psa,powinnaś udać sie do weterynarza,on bezie wiedział najlepiej co zrobić w takim przypadku oraz jakie mogą być tego komplikacje.
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.

Kama001

• Podglądacz
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2013, 01:17:19 pm »
Absolutnie do weterynarza...

jadwiga

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2013, 03:48:57 pm »
Też tak myślę, pies powinien być pod stałą opieką weterynaryjną. Dosyć dużo tych dolegliwości. Warto zrobić dokładnie wyniki włącznie z morfologią. Niestety za tymi problemami zdrowotnymi stoi też wiek pieska. Na pewno intensywne spacery w jakimś stopniu pomogą z nadwagą. Głowa do góry ; )

FaraonPetFood_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2014, 08:34:54 pm »
Ja mam podobne zdanie,tylko fachowe porady i opieka dobrego lekarza mogą tutaj pomóc,to bardzo wazne i udaj się do niego jak najszybciej. Będziemy też czekac na odpowiedź jak będziesz już po wizycie.

Ares_biz_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 12, 2014, 03:43:51 pm »
Na forum chyba nikt nie doradzi niczego innego jak tylko wizytę u weterynarza,im szybciej tym lepiej bo widać,ze po zabiegu są powikłania,komplikacje. Daj znać co powiedział lekarz.