Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Najlepsze karmy - jakiej firmy?  (Przeczytany 51726 razy)

rospel

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Najlepsze karmy - jakiej firmy?
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 26, 2016, 12:34:45 pm »
Rety, ale to że karmę można kupić w markecie to nie znaczy, że jest słaba jakościowo. Ja od lat kupuję w marketach typu Auchan czy Leclerc karmy Iams moim psom i jej skład jest lepszy niż wielu które można dostać w zoologicznym. To karma premium. Trzeba czytać składy. A to że karmę mogę kupić podczas codziennych zakupów to ogromne ułatwienie.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Petservice_pl

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 01, 2016, 08:26:20 am »
Co masz na myśli pisząc o karmie premium? Podaj w takim razie które dokładnie karmy kupujesz oraz przedstaw ich skład,porównaj do tych ,które faktycznie są z górnej półki. Marketowa nigdy nie dorówna jakością takim markom jak: Josera czy Trovet.

Ewelina27

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 09, 2016, 12:32:53 pm »
Ja też osobiście nie preferuję tych reklamówkowych pokarmów dla psów, ani tych z marketu, bo są napędzane sztucznymi ulepszaczami i bóg wie czym jeszcze. Lepiej znaleźć taką karmę ,która zapewni psiakowi pełnowartościowy posiłek. Ja ostatnio kupiłam mojemu owczarkowi karmę artemis fresh mix  Według mnie to bardzo dobra karma dla młodego psa, tylko należy na początku przyswajać go z nową karmą.

Dokładnie, trzeba powoli oswajać psa i dawać małe porcje na początku, wszystko stopniowo, ja mieszam czasem jeszcze karmę artemis suchą z mokrą. W propetsklep.pl są też mokre karmy tej firmy.

Petservice_pl

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 14, 2016, 09:39:13 am »
Pamiętajmy też, ze dobra czy też "lepsza" karma od tych z marketu, będzie nas trochę kosztować. Jedyne co mogę doradzić to aby poszukać właśnie dobrej jakości karmy w sklepach internetowych gdzie będzie taniej. Akurat w tej kwestii możemy pomóc i doradzić.

bibitka

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 07, 2016, 07:34:51 pm »
my różnych używamy

bibitka

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 07, 2016, 08:03:52 pm »
Ja także nie polecam tych reklamówek z tv tak jak Pani wyżej napisała płacisz za markę a nie karmę. My używamy już od roku Artemis fresh mix. Przeważnie zamawiamy dużą ilość przez internet na propetsklep naprawdę wychodzi taniej niż normalnie w sklepie

Petservice_pl

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 07, 2016, 10:05:28 am »
To też fakt, zamawiając daną karmę w sklepie internetowym, możemy sporo zaoszczędzić a teraz podczas jesieni i zbliżającej się zimy mamy szereg ciekawych promocji i rabaty, warto zerknąć i wybrać tą najlepszą karmę dla naszego pupila :)

Ewelina27

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 16, 2017, 01:22:49 pm »
Od niedawna zmieniłam psu karmę na Vollmers Crossis, to zauważyłam znaczną poprawkę w apetycie psa :) wcześniej przy innej karmie często nie miał apetytu, był jakiś osowiały. Vollmers nie dość, że tańsza to lepsza dla mojego pieska, za 155zł kupiłam 20kg na vollmers.pl

Petshooop_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 17, 2017, 09:35:40 am »
Ja polecam karmy bezzbożowe OBT, dzięki którym nie dość że dostarczymy swojemu pupilowi optymalnej ilości składników odżywczych oraz mamy pewność iż nie uczulą go, są naprawdę bardzo chwalone na wielu forach.

bibitka

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 23, 2017, 05:12:42 pm »
U nas się dobrze sprawdza vollmers.  Jakiś czas temu nasz pies miał problemy z brzuchem, wymiotowala.  Poszłam z pieskiem do weterynarza i nam polecił ta karmę teraz nie ma problemów

roxett23

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 06, 2017, 04:02:30 pm »
bibitka zgadzam się z Tobą w 100%, że vollmers jest dobrą karmą. Nawet też niezbyt drogą w porównaniu do tych "rarytasów" z wyższej półki, które notabene nie zawsze są dobre

Petservice_pl

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 13, 2017, 08:14:08 am »
Z doświadczenia mogę wymienić jeszcze takie karmy jak Nutram K-9 czy Trovet. Wszystkie o bogatym, optymalnym składzie oraz w rozsądnych cenach. Teraz znajdziecie je u nas w ciekawych, wiosennych promocjach :)

Anka.23

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 10, 2017, 04:02:19 pm »
Ja przetestowałam już wiele karm i najczęściej wybieram właśnie Royal Canin https://lemur.com.pl/rasy-srednie-i-duze/538-royal-canin-15kg-maxi-ageing-8-3182550803113.html
Są dostosowane do potrzeb każdego psa, w zależności od wieku i rasy. Zawierają potrzebne witaminy i pierwiastki - wszystko, by psiak był zdrowy. I ja jestem zadowolona i mój Koks ;)

Petservice_pl

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 08, 2017, 07:44:39 am »
Każdy producent karm ma specjalną serię przystosowana do wieku czy rasy psa, wystarczy tylko poszukać i kierować się składem, zwracać uwagę na to co może zaoferować dana karma dla naszego pupila, to jest moim zdaniem najbardziej istotne. Zaglądaliście może na Petservice.pl ? teraz mamy kilka nowości jeżeli chodzi o karmy, warto zerknąć.

preste

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 11, 2017, 10:52:32 am »
Kilka karm, które sama polecam:
eukanuba
Royal Canin
Brit care
pupil

Karmy może nie są takie tanie, ale jeśli zamawia się je w sieci to będzie o wiele taniej ( sama kupuję głównie w sklepach internetowych - większe ilości. Potem mam na dłuższy czas spokój z kupowaniem karmy). Polecam ten sklep:

Mają dobre ceny.

Edeil_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 26, 2017, 10:18:45 am »
Brit Care również polecam, natomiast Royal Canin ma niestety zbyt wysoką cenę w stosunku do tego co może zaoferować, zawsze warto porównać skład danej karmy z kilku firm po czym dopiero wybrać tą która będzie najlepsza w indywidualnym przypadku dla naszego psa.

Jmagda

• Podglądacz
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 25, 2017, 10:21:55 am »
Mój dorosły pies lubi suchą karmę marki Wolf od Wilderness. Kupuję mu różne smaki i dzięki temu odkryłem, że nie lubi jedzenia z rybą.
Osobisty blog dla otwierających firmę <a href="https://pozyczto.wordpress.com/]https://pozyczto.wordpress.com/> wskaże Ci, jak osiągnąć
sukces!</a>

OlkaD94

• Raczkujący bywalec
  • **
    • Na Ryby
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 20, 2017, 02:22:35 pm »
Mój piesek ma bardzo wrażliwy żołądek, dlatego karmy zawsze kupuję tuta: http://petitmagot.com.pl/ . Znacie ten sklep? Polecacie? W moim przypadku sprawdza się świetnie - szeroki wybór karm, w tym hipoalergiczne, pełne wartościowych porcji mięsa.
Wszystkich zainteresowanych moimi działaniami zapraszam na: http://abzu.pl/

pupilek12

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 06, 2017, 06:43:09 pm »
Moja znajoma dla swojego pupila kupuje karmę z tej strony https://www.zwierzakowo.pl/90-karma-dla-psa  Bardzo sobie ją chwali .Twierdzi ,że ta karma dostarcza jej psu odpowiednie składniki odżywcze . Dzięki niej pies ma lśniącą sierść i chętnie ją zjada .

Rikoland_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 14, 2017, 08:47:45 am »
Jest kilka dobrych firm których karmy można spokojnie polecać, zerknij na Acane, Dog Chow czy Britt. Wiele zależy od wieku oraz rasy psa, z naszej strony możesz liczyć na pomoc i porady podczas jej wyboru.

bessos

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 28, 2017, 10:22:56 am »
Muszę Wam powiedzieć, że żywienie psa to wcale nie łatwe zadanie. Ja podaję swomu pupilowi suchą karmę z błonnikiem, który wspomaga układ pokarmowy. Ta jest bardzo dobrej jakości - https://www.maxandmrau.pl/product-pol-2406-Bozita-Naturals-Light-2-4-kg.html ,a w składzie ma m.in. mięso i podroby zwierzęce, kiełki kukurydzy, suszoną marchew, minerały etc. Czyli to zdrpwy wariant.

viki397

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 28, 2017, 09:39:04 pm »
No dobrze, a jaką karmę moglibyście polecić dorosłemu labradorowi? Czy ta:  https://www.maxandmrau.pl/product-pol-711 się nada? Z tego co widzę, jej głównym składnikiem jest łosoś... Czy dostarczy mojemu psu wszystkie, niezbędne składniki odżywcze?

Molinezja

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 28, 2017, 10:31:24 pm »
My nie mamy jakos specjalnie ulubionej firmy z karmami bo staramy sie urozmaicac by psina jadla rozne rzeczy.. No i ze wzgledu na to ze rozne karmy maja rozne wartosci odzywcze podajemy jej zawsze vetaminex od vetexpert to takie kapsulki twist off z witaminami i mineralami

Psiabuda_com_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 06, 2018, 11:59:26 am »
Zobacz na wspomniana karmę Acana lub Brit Care- to moim zdaniem jedne z lepszych i bez problemu znajdziesz je u nas, chętnie doradzimy podczas wyboru :)