Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Szukam sprawdzonego salonu dla psów w Trójmieście  (Przeczytany 2445 razy)

ElArturo

• Podglądacz
Szukam sprawdzonego salonu dla psów w Trójmieście
« dnia: Listopad 19, 2013, 01:07:00 pm »
Witajcie!

Kupiłem mojej kobiecie niesamowitego pieska rasy shih tzu, z dnia na dzień jest co raz większy i widzieliśmy w internecie wiele ciekawych fryzur. Problem jest w tym, że nie znamy żadnego sprawdzonego psiego fryzjera w Gdyni i postanowiłem się Was poradzić :) Czy ktoś mógłby polecić jakiś fajny i sprawdzony salon w Trójmieście aby przyprowadzić tam naszego małego pieska? :)

Będę wdzięczny za info, pozdrawiam!

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Domi84nika

• Podglądacz
Odp: Szukam sprawdzonego salonu dla psów w Trójmieście
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2013, 04:11:47 pm »
Hej:) Ja 2 lata temu miałam podobne zmartwienie i chodziłam po wielu gabinetach gdzie świadczą "pseudo usługi fryzjerskie" lecz od dłuższego czasu chodzę ze swoją malutką pociechą do mega fajnego psiego salonu w Gdyni (na ulicy Śląskiej, nieopodal budynku prokomu). Ogólnie jestem bardzo zadowolona wiec moge ci smiało polecić:))) możesz zobaczyć sobie ich stronkę http://psisalonik-gdynia.pl/ i ceny też mają bardzo atrakcyjne!

FaraonPetFood_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Szukam sprawdzonego salonu dla psów w Trójmieście
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2014, 08:40:10 pm »
Powyżej masz już jeden adres z którego warto skorzystać,teraz pozostaje nam jedynie czekać na pozostałe. Najlepiej jeżeli oczywiście wypowiedzą się w tym temacie Użytkownicy z Trójmiasta,oni będą się dobrze orientować.