Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Domek  (Przeczytany 3024 razy)

Marie

• Podglądacz
Domek
« dnia: Kwiecień 02, 2014, 11:19:48 pm »
Witam :) Piszę ponieważ szukam domku dla mojego podopiecznego z schroniska w Chorzowie.

Orion to około 5 letni piesek i choć nie posiada rodowodu to z całą pewnością będzie wymarzonym przyjacielem
Psiak jest średniej wielkości, nie wyższy niż za kolano, maści czarno-podpalanej. Niestety bardzo szybko posiwiał na pyszczku przez co optycznie wydaje się starszy, jednak nic bardziej mylnego. To cudowny piesek, który wyraźnie jest spragniony ludzkiego towarzystwa. Na spacerze zdarza mu się przystawać by zwrócić się w stronę opiekuna i prosić o głaskanie. Życie niestety nie oszczędziło Orionka, ma zaćmę, a w chwili, gdy trafił do schroniska panicznie bał się ludzi. Z tego smutnego psiaka na szczęście zostało już niewiele. Jedyne co można mu zarzucić to fakt, iż Orion wyraźnie ma "coś" do dużych psów. Być może jest to po prostu strach przed większymi kolegami. Piesek jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

GlodnyZwierzak_pl

• Raczkujący Gadacz
Odp: Domek
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2014, 12:13:50 pm »
Śliczny:) W sumie minęło trochę czasu wiec mam nadzieję,że piesek znalazł nowy domek,a jeżeli nie to proponuje także umieścić to w dziale z ogłoszeniami,tam na pewno znajdzie się ktoś kto się nim zaopiekuje jak należy:)
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.

KupieKurę

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2014, 01:26:32 pm »
Strasznie przypomina mi mojego Hektora. Kurcze, chciałbym go wziąć, ale nie mam już na to warunków. Kurcze a szkoda... :/ Straszna nostalgia mnie wzięła ;]

GlodnyZwierzak_pl

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2014, 06:20:22 pm »
Nie ma się co załamywać i miejmy nadzieję,że piesek znalazł już nowy dom w którym jest szczęśliwy. szkoda też,ze autor tematu kompletnie o nim zapomniał bo takze jestem ciekaw jak potoczyły się losy pieska.
www.GlodnyZwierzak.pl - KARMY I AKCESORIA DLA PSÓW I KOTÓW.