Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Błagam o radę ;(((  (Przeczytany 3497 razy)

kochammojegopsa

• Podglądacz
Błagam o radę ;(((
« dnia: Październik 12, 2015, 03:43:02 pm »
Witam, jestem kompletnie rozbita, proszę mnie nie krytykować, jeżeli napisałam w nie odpowiednim miejscu. Wczoraj moj ukochany piesek zostal pogryziony przez psy sasiadow, doszlo do tego na mojej posesji. Nie mam ogrodzenie, dlatego obce psy mogą wejść mimo mojej woli. Weterynarz nie byl w stanie mu pomoc, mimo podania lekow i reanimowania. Zglosilam sprawe na policje, prawdopodobnie ta rodzina otrzymala mandat, policja doradzila mi, zebym zalozyla im sprawe w sądzie za zadośćuczynię i zwrot kosztów leczenia. Prosze mi powiedzieć czy mam szanse wygrać i otrzymac zwrot kosztow za leczenie i za bol ogromny bol, ktory zrobily i jemu i mi? To byl piesek przygarniety z ulicy, wiec za niego nie zaplacilam. Dodam jeszcze, ze mam dosc obszernie wystawiona opinie przez weterynarza o jego stanie zdrowia. Kochalam go nad zycie:'((((((((((

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Clarias_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Błagam o radę ;(((
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2015, 04:27:25 pm »
Sprawa jest bardzo trudna do jednoznacznej oceny,natomiast na pewno masz prawo domagać się zadośćuczynienia od sąsiadów,tylko pytanie ile w jakiej kwocie oraz na jakich zasadach. To pytanie bardziej do prawnika,daj koniecznie znać jak zakończyła się ta sprawa.