Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Domek dla psa  (Przeczytany 1791 razy)

Mikusia

• Podglądacz
Domek dla psa
« dnia: Marzec 29, 2016, 11:05:59 pm »
Witam, od kilku miesięcy mam w domu maltańczyka, który niechętnie śpi w legowisku. Znalazłam ciekawą rzecz na sklepie internetowym http://www.butik.zpazurem.pl/kategoria/domki-dla-psow#- domek dla psa, czy ktoś może powiedzieć czy się takie coś sprawdza?

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Clarias_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Domek dla psa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2016, 10:40:28 am »
Przyznam,że taka propozycja jest naprawdę bardzo ciekawa,możesz napisać ile dokładnie kosztuje ten domek? Dla maltańczyka faktycznie bezie pasował jeżeli chodzi wymiary,pytanie czy samemu pupilowi też się spodoba.

silver12x

• Podglądacz
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2016, 04:50:51 pm »
Hmm u mnie się sprawdza mam dwa małe yorki i bardzo lubią przebywać w takim domku.

e-akwarysta

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2016, 12:03:35 pm »
Domek bardzo fajny,wręcz idealny dla piesków ras miniaturowych,ale pytanie czy faktycznie będzie tam przebywał bo różnie z tym bywa...

monika

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2016, 10:28:19 am »
Niewiem jak twój pies, jednak mój z pewnością spędzałby w takim domku połowę dnia - lubi mieć swój własny teren

Petservice_pl

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 01, 2016, 08:06:58 am »
Wszystko zależy też od charakteru psa,akurat te mniejsze rasy typu York czy Maltańczyk bardzo chętnie przebywają właśnie w takich legowiskach,a to powyższe bardzo ładnie się prezentuje więc czemu nie. Sprawdzi się również doskonale w przypadku kotów.

norman

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 11, 2016, 10:28:04 pm »
Sam nie wiem czy taki domek się sprawdza, myślicie że dla Portugalskiego Psa Dowodnego by się sprawdził, czy raczej zwykłe legowisko http://www.angelbeds.pl/kategoria-produktu/legowiska-dla-psow/, tutaj widzę są ciekawe legi dla psiaków. Sam nie wiem, chciałbym żeby miał jak najlepiej. Moja kanapa odpada, musi mieć swoje miejsce w domu.

Dombek

• Raczkujący bywalec
  • **
    • Gołębie
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 24, 2016, 03:01:33 pm »
Ja polecam legowisko. Mój labrador chyba sobie chwali bo leży w nim często.
Jest dobrze

Petshooop_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 17, 2017, 09:47:57 am »
Taki domek dla maltańczyka lub Yorka to bardzo fajna propozycja i uważam, że warto spróbować bo powinien przypaść mu do gustu. Z kolei legowisko sprawdzi się w przypadku większych psów jak np wspomniany Labrador, chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru. 

Elka084

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 26, 2017, 08:28:13 pm »
Bardzo fajny ten domek, ale mój pies raczej by z niego nie korzystał. Zdecydowanie woli prostsze legowiska, na których się po prostu kładzie, a nie wchodzi do środka. Jest to też łatwiejsze w utrzymaniu, bo takie legowisko łatwiej jest uprać czy wyczyścić.

Edeil_pl

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 02, 2017, 11:26:49 am »
Wiele zależy od rasy pas, akurat wspomniany maltańczyk należy do bardzo wygodnych, więc taki domek być może mu się spodoba, ale to tylko nasze przypuszczenie. Nie dowiesz się dopóki sam tego nie sprawdzisz :)