Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności:

Autor Wątek: Strona z opiniami i ocenami lekarzy wet. i nie tylko  (Przeczytany 921 razy)

Vetlike

  • Podglądacz
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Strona z opiniami i ocenami lekarzy wet. i nie tylko
« dnia: Listopad 08, 2016, 03:29:37 pm »
Vetlike

http://www.vetlike.pl

https://www.facebook.com/VetlikePL/Projekt jest dofinansowany z funduszy Unii Europejskiej. Vetlike jest to platforma internetowa, na której użytkownicy mogą zapisywać się na wizyty weterynaryjne przez internet redukując kolejki, czas poświęcony na wizytę i koszty związane z procesem rezerwacji. Użytkownicy mogą również wyszukiwać najlepszych lekarzy weterynarii z całej Polski na podstawie opinii użytkowników naszej strony.

Zainteresowanych zapraszam do rejestracji dzięki czemu wyeliminujemy problem związany z szukaniem dobrego weterynarza w dowolnym regionie Polski. Aktualnie jestem zainteresowany promocją Vetlike, żeby informacja o tym portalu dotarła do jak największej ilości opiekunów zwierząt i lekarzy weterynarii. Potrzebuję rejestracji w naszym portalu żeby go „rozkręcić”. Rejestracja jest oczywiście bezpłatna, bardzo szybka - nie trzeba podawać wrażliwych danych.

Strona ponadto zastępuje programy weterynaryjne do zarządzania placówką i usługami lekarzy weterynarii. Dzięki byciu na Vetlike.pl lekarze promują swoje usługi i zwiększają ilość klientów. Na stronie planujemy przyczynić się istotnie do wsparcia potrzebujących zwierząt, schronisk czy inicjatyw dla zwierzaków.

Możliwości naszej platformy jest więcej (wymienione zostały w opisie na Facebookowym profilu).


Jeżeli Was zainteresuje to zapraszam serdecznie :)

Pan Rajek

  • to weteran
  • polecający usługi
  • *******